AC Milan geeft zeker lijkende zege op AS Roma in slotfase nog weg
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A een zeker lijkende zege op AS Roma nog uit handen gegeven. De nummer 2 stond op eigen veld tot de 87e minuut met 2-0 voor, maar in de laatste minuten scoorde de ploeg van trainer José Mourinho nog twee keer. Tammy Abraham maakte in de 93e minuut gelijk.
De Franse verdediger Pierre Kalulu zette AC Milan na een half uur op voorsprong. Hij knikte raak uit een corner van Sandro Tonali. AS Roma-keeper Rui Patrício beroerde de bal nog, maar wist de inzet niet naast zijn doel te tikken. Voor Kalulu was het pas zijn eerste doelpunt van het seizoen.
Invaller Tommaso Pobega maakte er een klein kwartier voor tijd 2-0 van. Hij schoot na een uitbraak raak met links. De inzet werd nog geraakt door Chris Smalling, de Engelse verdediger van AS Roma. Het doelpunt leek beslissend te zijn, maar AS Roma toonde in de slotfase veerkracht, tot ongenoegen van de Milanese fans. Roger Ibañez kopte in de 87e minuut raak uit een corner en in de extra tijd schoot Abraham van dichtbij raak, nadat een kopbal van Nemanja Matic nog knap was gekeerd door AC Milan-keeper Ciprian Tatarusanu.
PSV
AC Milan, dat ruim een week geleden nog met 3-0 verloor van PSV, hervatte de competitie woensdag met een 2-1-zege op Salernitana. Daarmee profiteerde de nummer 2 van het puntenverlies van Napoli, dat met 1-0 verloor van Internazionale.
Eerder op de dag was Napoli in de zeventiende speelronde met 2-0 te sterk voor Sampdoria. Daardoor is het verschil nu 7 punten.
Meer uit Voetbal
TOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.
30 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De Mexicaanse autoriteiten hebben bezoekers van het WK voetbal dat over een kleine week begint, gerustgesteld. "We zijn klaar om het WK te organiseren met inachtneming van alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen", zei de Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken Roberto Velasco na een ontmoeting met zijn Duitse ambtsgenoot in Mexico-Stad.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
12 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - De Zweedse voetballers hebben de laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap gelijkgespeeld. In Stockholm eindigde de ontmoeting met Griekenland, dat zich niet voor de mondiale eindronde wist te kwalificeren, in 2-2. Zweden is op 20 juni in Houston de tweede tegenstander van Nederland in de groepsfase van het WK.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Andoni Iraola aangesteld als opvolger van de ontslagen coach Arne Slot. De 43-jarige Spanjaard komt over van Bournemouth, waar hij sinds 2023 de hoofdtrainer was.
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Een week voor de openingsceremonie van het WK voetbal in het legendarische Azteca-stadion in Mexico-Stad wordt de Mexicaanse hoofdstad geteisterd door een golf van protesten. "Als er geen oplossing komt, rolt de bal niet", waarschuwen stakende leraren, die beelden van voetballers op de Paseo de la Reforma hebben omvergeworpen en straten blokkeren.
14 uur geleden