AC Milan geeft zeker lijkende zege op AS Roma in slotfase nog weg
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A een zeker lijkende zege op AS Roma nog uit handen gegeven. De nummer 2 stond op eigen veld tot de 87e minuut met 2-0 voor, maar in de laatste minuten scoorde de ploeg van trainer José Mourinho nog twee keer. Tammy Abraham maakte in de 93e minuut gelijk.
De Franse verdediger Pierre Kalulu zette AC Milan na een half uur op voorsprong. Hij knikte raak uit een corner van Sandro Tonali. AS Roma-keeper Rui Patrício beroerde de bal nog, maar wist de inzet niet naast zijn doel te tikken. Voor Kalulu was het pas zijn eerste doelpunt van het seizoen.
Invaller Tommaso Pobega maakte er een klein kwartier voor tijd 2-0 van. Hij schoot na een uitbraak raak met links. De inzet werd nog geraakt door Chris Smalling, de Engelse verdediger van AS Roma. Het doelpunt leek beslissend te zijn, maar AS Roma toonde in de slotfase veerkracht, tot ongenoegen van de Milanese fans. Roger Ibañez kopte in de 87e minuut raak uit een corner en in de extra tijd schoot Abraham van dichtbij raak, nadat een kopbal van Nemanja Matic nog knap was gekeerd door AC Milan-keeper Ciprian Tatarusanu.
PSV
AC Milan, dat ruim een week geleden nog met 3-0 verloor van PSV, hervatte de competitie woensdag met een 2-1-zege op Salernitana. Daarmee profiteerde de nummer 2 van het puntenverlies van Napoli, dat met 1-0 verloor van Internazionale.
Eerder op de dag was Napoli in de zeventiende speelronde met 2-0 te sterk voor Sampdoria. Daardoor is het verschil nu 7 punten.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
7 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
4 uur geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
16 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
19 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
21 uur geleden