Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan geeft zeker lijkende zege op AS Roma in slotfase nog weg

AC Milan geeft zeker lijkende zege op AS Roma in slotfase nog weg

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A een zeker lijkende zege op AS Roma nog uit handen gegeven. De nummer 2 stond op eigen veld tot de 87e minuut met 2-0 voor, maar in de laatste minuten scoorde de ploeg van trainer José Mourinho nog twee keer. Tammy Abraham maakte in de 93e minuut gelijk.

De Franse verdediger Pierre Kalulu zette AC Milan na een half uur op voorsprong. Hij knikte raak uit een corner van Sandro Tonali. AS Roma-keeper Rui Patrício beroerde de bal nog, maar wist de inzet niet naast zijn doel te tikken. Voor Kalulu was het pas zijn eerste doelpunt van het seizoen.

Invaller Tommaso Pobega maakte er een klein kwartier voor tijd 2-0 van. Hij schoot na een uitbraak raak met links. De inzet werd nog geraakt door Chris Smalling, de Engelse verdediger van AS Roma. Het doelpunt leek beslissend te zijn, maar AS Roma toonde in de slotfase veerkracht, tot ongenoegen van de Milanese fans. Roger Ibañez kopte in de 87e minuut raak uit een corner en in de extra tijd schoot Abraham van dichtbij raak, nadat een kopbal van Nemanja Matic nog knap was gekeerd door AC Milan-keeper Ciprian Tatarusanu.

PSV

AC Milan, dat ruim een week geleden nog met 3-0 verloor van PSV, hervatte de competitie woensdag met een 2-1-zege op Salernitana. Daarmee profiteerde de nummer 2 van het puntenverlies van Napoli, dat met 1-0 verloor van Internazionale.

Eerder op de dag was Napoli in de zeventiende speelronde met 2-0 te sterk voor Sampdoria. Daardoor is het verschil nu 7 punten.

Meer uit Voetbal

International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

52 minuten geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

2 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

3 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

8 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

21 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

1 dag geleden