Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan en Reijnders boeken moeizame zege bij Slovan Bratislava

AC Milan en Reijnders boeken moeizame zege bij Slovan Bratislava

BRATISLAVA (ANP) - AC Milan heeft in de vijfde speelronde van de Champions League een moeizame overwinning geboekt bij Slovan Bratislava. De ploeg van Oranje-middenvelder Tijjani Reijnders won in Slowakije met 3-2.

Met 0 punten en een doelsaldo van -13 bezette Bratislava na vier duels de laatste plaats in de Champions League. De Slowaakse ploeg bezorgde Milan desondanks de nodige problemen. Milan-verdediger Strahinja Pavlovic voorkwam na een kwartier met een ultieme ingreep de openingstreffer van de thuisploeg.

Christian Pulisic benutte in de 21e minuut wel de eerste grote kans van Milan. Op aangeven van Tammy Abraham schoof Pulisic de bal in de verre hoek, 0-1. Drie minuten later maakte Tigran Barseghyan na een uitbraak de gelijkmaker. Invaller Rafael Leão schoot Milan in de 68e minuut weer op voorsprong, waarna Abraham profiteerde van een slechte terugspeelbal, 1-3. Nino Marcelli zorgde vlak voor tijd met een fraaie treffer voor de 2-3. Marko Tolic (Bratislava) kreeg in de laatste minuut twee gele kaarten voor protesteren.

Vrije trap

Reijnders speelde de hele wedstrijd voor Milan, dat 9 punten heeft na vijf wedstrijden.

Atlético Madrid boekte een ruime 6-0-zege bij Sparta Praag. Julián Álvarez opende na een kwartier de score uit een vrije trap, waarna vlak voor rust een voorzet van Marcos Llorente in het doel viel, 0-2. Op aangeven van Giuliano Simeone, de zoon van trainer Diego Simeone, schoot Álvarez de derde treffer binnen. Dankzij een doelpunt van invaller Antoine Griezmann en twee treffers van Ángel Correa liep Atlético verder uit, 0-6.

Meer uit Voetbal

Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

1 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

2 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

2 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

11 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

14 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

14 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

16 uur geleden