AC Milan en Reijnders boeken moeizame zege bij Slovan Bratislava
BRATISLAVA (ANP) - AC Milan heeft in de vijfde speelronde van de Champions League een moeizame overwinning geboekt bij Slovan Bratislava. De ploeg van Oranje-middenvelder Tijjani Reijnders won in Slowakije met 3-2.
Met 0 punten en een doelsaldo van -13 bezette Bratislava na vier duels de laatste plaats in de Champions League. De Slowaakse ploeg bezorgde Milan desondanks de nodige problemen. Milan-verdediger Strahinja Pavlovic voorkwam na een kwartier met een ultieme ingreep de openingstreffer van de thuisploeg.
Christian Pulisic benutte in de 21e minuut wel de eerste grote kans van Milan. Op aangeven van Tammy Abraham schoof Pulisic de bal in de verre hoek, 0-1. Drie minuten later maakte Tigran Barseghyan na een uitbraak de gelijkmaker. Invaller Rafael Leão schoot Milan in de 68e minuut weer op voorsprong, waarna Abraham profiteerde van een slechte terugspeelbal, 1-3. Nino Marcelli zorgde vlak voor tijd met een fraaie treffer voor de 2-3. Marko Tolic (Bratislava) kreeg in de laatste minuut twee gele kaarten voor protesteren.
Vrije trap
Reijnders speelde de hele wedstrijd voor Milan, dat 9 punten heeft na vijf wedstrijden.
Atlético Madrid boekte een ruime 6-0-zege bij Sparta Praag. Julián Álvarez opende na een kwartier de score uit een vrije trap, waarna vlak voor rust een voorzet van Marcos Llorente in het doel viel, 0-2. Op aangeven van Giuliano Simeone, de zoon van trainer Diego Simeone, schoot Álvarez de derde treffer binnen. Dankzij een doelpunt van invaller Antoine Griezmann en twee treffers van Ángel Correa liep Atlético verder uit, 0-6.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
14 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
16 uur geleden