AC Milan en Reijnders boeken moeizame zege bij Slovan Bratislava
BRATISLAVA (ANP) - AC Milan heeft in de vijfde speelronde van de Champions League een moeizame overwinning geboekt bij Slovan Bratislava. De ploeg van Oranje-middenvelder Tijjani Reijnders won in Slowakije met 3-2.
Met 0 punten en een doelsaldo van -13 bezette Bratislava na vier duels de laatste plaats in de Champions League. De Slowaakse ploeg bezorgde Milan desondanks de nodige problemen. Milan-verdediger Strahinja Pavlovic voorkwam na een kwartier met een ultieme ingreep de openingstreffer van de thuisploeg.
Christian Pulisic benutte in de 21e minuut wel de eerste grote kans van Milan. Op aangeven van Tammy Abraham schoof Pulisic de bal in de verre hoek, 0-1. Drie minuten later maakte Tigran Barseghyan na een uitbraak de gelijkmaker. Invaller Rafael Leão schoot Milan in de 68e minuut weer op voorsprong, waarna Abraham profiteerde van een slechte terugspeelbal, 1-3. Nino Marcelli zorgde vlak voor tijd met een fraaie treffer voor de 2-3. Marko Tolic (Bratislava) kreeg in de laatste minuut twee gele kaarten voor protesteren.
Vrije trap
Reijnders speelde de hele wedstrijd voor Milan, dat 9 punten heeft na vijf wedstrijden.
Atlético Madrid boekte een ruime 6-0-zege bij Sparta Praag. Julián Álvarez opende na een kwartier de score uit een vrije trap, waarna vlak voor rust een voorzet van Marcos Llorente in het doel viel, 0-2. Op aangeven van Giuliano Simeone, de zoon van trainer Diego Simeone, schoot Álvarez de derde treffer binnen. Dankzij een doelpunt van invaller Antoine Griezmann en twee treffers van Ángel Correa liep Atlético verder uit, 0-6.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
12 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
14 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
15 uur geleden