AC Milan doet weer mee in CL na zege op Paris Saint-Germain
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zijn eerste overwinning in de Champions League geboekt. De Italiaanse ploeg van Oranje-international Tijjani Reijnders versloeg in een spectaculair duel Paris Saint-Germain met 2-1. In dezelfde poule won Borussia Dortmund eerder op de avond met 2-0 van Newcastle United.
Dortmund gaat met 7 punten aan de leiding in de groep, voor Paris Saint-Germain (6 punten). AC Milan staat op 5 punten, 1 punt meer dan Newcastle United.
Paris Saint-Germain opende in de 9e minuut via Milan Skriniar nog wel de score in het San Siro, maar de thuisploeg antwoordde binnen drie minuten. Na een schot van Olivier Giroud werkte Rafael Leão met een omhaal de rebound binnen, 1-1. Ousmane Dembélé raakte voor rust nog de lat namens PSG.
Reijnders schoot in de beginfase van de tweede helft voorlangs, maar in de 50e minuut kwam Milan alsnog op 2-1. Terwijl Leão geblesseerd in het doelgebied zat kopte Giroud een voorzet van Theo Hernández binnen.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
13 uur geleden