Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan doet weer mee in CL na zege op Paris Saint-Germain

AC Milan doet weer mee in CL na zege op Paris Saint-Germain

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zijn eerste overwinning in de Champions League geboekt. De Italiaanse ploeg van Oranje-international Tijjani Reijnders versloeg in een spectaculair duel Paris Saint-Germain met 2-1. In dezelfde poule won Borussia Dortmund eerder op de avond met 2-0 van Newcastle United.

Dortmund gaat met 7 punten aan de leiding in de groep, voor Paris Saint-Germain (6 punten). AC Milan staat op 5 punten, 1 punt meer dan Newcastle United.

Paris Saint-Germain opende in de 9e minuut via Milan Skriniar nog wel de score in het San Siro, maar de thuisploeg antwoordde binnen drie minuten. Na een schot van Olivier Giroud werkte Rafael Leão met een omhaal de rebound binnen, 1-1. Ousmane Dembélé raakte voor rust nog de lat namens PSG.

Reijnders schoot in de beginfase van de tweede helft voorlangs, maar in de 50e minuut kwam Milan alsnog op 2-1. Terwijl Leão geblesseerd in het doelgebied zat kopte Giroud een voorzet van Theo Hernández binnen.

Meer uit Voetbal

Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

26 minuten geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

27 minuten geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

1 uur geleden
Feyenoord speelt gelijk tegen FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles en Groningen gaan met gelijkspel winterstop in

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Groningen hebben op de laatste speeldag van de eerste helft van de competitie gelijkgespeeld. Het Eredivisieduel in de Adelaarshorst eindigde in 1-1. Het was de vijfde keer op rij dat Go Ahead Eagles geen competitiewedstrijd wist te winnen.

1 uur geleden
Bosz ziet PSV voor derde duel op rij na goed begin terugvallen

UTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.

2 uur geleden
PSV wint ook bij Utrecht en boekt met 14e uitzege op rij record

UTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.

3 uur geleden