AC Milan-doelman Maignan tot eind december uit roulatie
MILAAN (ANP) - De Franse keeper Mike Maignan van AC Milan staat na een polsoperatie langer aan de kant dan verwacht. Volgens zijn Italiaanse club vergt het herstel ongeveer tien weken. Dat betekent waarschijnlijk dat de tweede doelman van Frankrijk dit kalenderjaar niet meer in actie komt. In eerste instantie werd rekening gehouden met een rustpauze van minder dan een maand.
Maignan had al enige tijd last van zijn linkerpols en onderging woensdag een operatie. Hij fungeerde vorige week tijdens de twee gewonnen wedstrijden van de Final Four in de Nations League nog als reserve bij de Franse ploeg.
Maignan kwam afgelopen zomer voor 13 miljoen euro over van de Franse kampioen Lille. Hij is bij AC Milan de opvolger van de Italiaanse international Gianluigi Donnarumma, die afgelopen zomer naar Paris Saint-Germain overstapte.
Om de afwezigheid van Maignan op te kunnen vangen, heeft AC Milan zich verzekerd van de diensten van Antonio Mirante. De 38-jarige Italiaan was transfervrij. Hij stond in het verleden onder contract bij onder meer Juventus en AS Roma, waar zijn contract van de zomer afliep.
Mirante tekende in Milaan een contract tot het einde van het seizoen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
3 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
4 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
4 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
5 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
15 uur geleden