AC Milan blijft na winst op Empoli in spoor van Napoli
EMPOLI (ANP) - AC Milan blijft dankzij late treffers in het spoor van koploper Napoli. De landskampioen won de uitwedstrijd bij Empoli moeizaam, met 3-1.
Milan heeft na acht wedstrijden 17 punten, drie minder dan Napoli. De ploeg van coach Stefano Pioli staat daarmee voorlopig derde.
Bij Empoli speelde aanvaller Sam Lammers de hele wedstrijd. De voormalig speler van PSV kreeg een kans in de tweede helft maar kopte over. Aan de andere kant had Milan mogelijkheden via Olivier Giroud.
Ante Rebic bracht Milan met een treffer in de 79e minuut alsnog op voorsprong, maar Nedim Bajrami maakte in blessuretijd met een fraaie vrije trap gelijk. Een minuut later zette Fodé Ballo-Touré de bezoekers uit Milaan op 2-1. Rafael Leão maakte er uit een counter nog 3-1 van.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
17 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
5 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
8 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
20 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
20 uur geleden