AC Milan blijft na winst op Empoli in spoor van Napoli
EMPOLI (ANP) - AC Milan blijft dankzij late treffers in het spoor van koploper Napoli. De landskampioen won de uitwedstrijd bij Empoli moeizaam, met 3-1.
Milan heeft na acht wedstrijden 17 punten, drie minder dan Napoli. De ploeg van coach Stefano Pioli staat daarmee voorlopig derde.
Bij Empoli speelde aanvaller Sam Lammers de hele wedstrijd. De voormalig speler van PSV kreeg een kans in de tweede helft maar kopte over. Aan de andere kant had Milan mogelijkheden via Olivier Giroud.
Ante Rebic bracht Milan met een treffer in de 79e minuut alsnog op voorsprong, maar Nedim Bajrami maakte in blessuretijd met een fraaie vrije trap gelijk. Een minuut later zette Fodé Ballo-Touré de bezoekers uit Milaan op 2-1. Rafael Leão maakte er uit een counter nog 3-1 van.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
11 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
13 minuten geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
2 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
4 uur geleden