Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan blijft in spoor van koploper Internazionale

AC Milan blijft in spoor van koploper Internazionale

ROME (ANP) - AC Milan is tijdens de 24e speelronde in de Serie A in het spoor gebleven van koploper Internazionale. De nummer 2 van de ranglijst versloeg subtopper AS Roma in het Stadio Olimpico met 2-1. AC Milan had de laatste twee competitieduels verloren. De achterstand op stadgenoot Inter, dat middenmoter Genoa met 3-0 versloeg, bleef 4 punten.

De Deense verdediger Simon Kjaer van AC Milan was halverwege de eerste helft dicht bij een doelpunt. Zijn kopbal eindigde op de lat. Vlak voor de rust zorgde Franck Kessié alsnog voor een Milanese voorsprong. Hij benutte een strafschop.

Kort na de pauze bracht middenvelder Jordan Veretout de gelijkmaker op zijn naam. Voor de Fransman was het dit seizoen zijn tiende competitietreffer. Dankzij een rake uithaal van Ante Rebic leidde AC Milan alweer snel en de gasten wisten de voorsprong vast te houden tot het eindsignaal. Bij AS Roma speelde Rick Karsdorp de hele wedstrijd.

Titelhouder Juventus bleef zaterdag bij Hellas Verona steken op 1-1. De nummer 3 heeft daardoor nu een achterstand van 10 punten op Inter, met nog wel een inhaalwedstrijd te spelen.

Meer uit Voetbal

Portugal ruim langs Oezbekistan op WK met hoofdrol Ronaldo

HOUSTON (ANP) - Portugal heeft zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal met 5-0 gewonnen van Oezbekistan. Een hoofdrol was weggelegd voor Cristiano Ronaldo met twee doelpunten. Nuno Mendes en Rafael Leão scoorden een keer en er was een eigen doelpunt van Oezbekistan.

12 minuten geleden
Reijnders ziet Oranje groeien, maar veel dingen moeten nog beter

KANSAS CITY (ANP) - Tijjani Reijnders ziet het Nederlands elftal groeien op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Het gevoel is goed na Zweden", doelt hij op de ruime winst (5-1) in het tweede duel van Oranje op de grootste mondiale eindronde met 48 deelnemers en 104 wedstrijden. "Er zijn voldoende dingen die beter kunnen. Daar praten we over en hebben we net op getraind."

14 minuten geleden
Grootste WK ooit zorgt ook voor grotere rol spelers Eredivisie

KANSAS CITY (ANP) - Het grootste wereldkampioenschap ooit zorgt er ook voor dat spelers en oud-spelers uit de Eredivisie een grotere rol spelen. De 48 deelnemende landen selecteerden gezamenlijk 33 spelers uit de hoogste voetbalcompetitie uit Nederland en daarnaast vele internationals met een verleden bij clubs uit Nederland.

1 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met doelpunten op zes WK's

HOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo (41) heeft als eerste voetballer ooit op zes verschillende wereldkampioenschappen gescoord. Dat deed de Portugees door dinsdag in de zesde minuut 1-0 te maken in het tweede groepsduel van zijn land met Oezbekistan op het WK in de VS, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Iraans voetbalelftal mag langer in VS blijven rond derde WK-duel

SEATTLE (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal mag langer in de VS verblijven rond de derde groepswedstrijd op het WK. Dat meldt de Amerikaanse nieuwszender NBC News op basis van een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Veiligheid.

1 uur geleden
Portugal met Ronaldo en Félix tegen Oezbekistan

HOUSTON (ANP) - Portugal begint dinsdag met Cristiano Ronaldo en João Félix in de basis aan het WK-duel met Oezbekistan. Portugal speelde in de eerste groepswedstrijd gelijk met Congo en staat op 1 punt. Oezbekistan verloor van Colombia (1-3).

2 uur geleden
Ajax voegt vier oefenduels toe aan seizoensvoorbereiding

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft vier oefenduels toegevoegd aan de kalender ter voorbereiding op het seizoen 2026/2027. Dat maakte de club dinsdag bekend. Eerder werd al bekend dat Ajax aan de oefencampagne begint met een duel met Panathinaikos (4 juli), daar komen duels met AEK Larnaca (10 juli), VfL Bochum (15 juli), Olympiakos (18 juli) en Burnley (26 juli) bij.

2 uur geleden