AC Milan blijft in spoor van koploper Internazionale
ROME (ANP) - AC Milan is tijdens de 24e speelronde in de Serie A in het spoor gebleven van koploper Internazionale. De nummer 2 van de ranglijst versloeg subtopper AS Roma in het Stadio Olimpico met 2-1. AC Milan had de laatste twee competitieduels verloren. De achterstand op stadgenoot Inter, dat middenmoter Genoa met 3-0 versloeg, bleef 4 punten.
De Deense verdediger Simon Kjaer van AC Milan was halverwege de eerste helft dicht bij een doelpunt. Zijn kopbal eindigde op de lat. Vlak voor de rust zorgde Franck Kessié alsnog voor een Milanese voorsprong. Hij benutte een strafschop.
Kort na de pauze bracht middenvelder Jordan Veretout de gelijkmaker op zijn naam. Voor de Fransman was het dit seizoen zijn tiende competitietreffer. Dankzij een rake uithaal van Ante Rebic leidde AC Milan alweer snel en de gasten wisten de voorsprong vast te houden tot het eindsignaal. Bij AS Roma speelde Rick Karsdorp de hele wedstrijd.
Titelhouder Juventus bleef zaterdag bij Hellas Verona steken op 1-1. De nummer 3 heeft daardoor nu een achterstand van 10 punten op Inter, met nog wel een inhaalwedstrijd te spelen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Nick Viergever vertrekt bij FC Utrecht. De 36-jarige aanvoerder heeft een aflopend contract en de club wil de verbintenis van de centrale verdediger niet verlengen.
4 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Eloy Room (37) droomde als jongetje van een plaats in het Nederlands elftal. Dat komt er niet van. Als doelman van Curaçao beleeft hij nu alsnog een andere voetbaldroom. "Om met zo'n klein eiland naar het WK voetbal te gaan is fantastisch", zegt de keeper van Curaçao in gesprek met het ANP. "Dit is veel groter dan voetbal. Het zal Curaçao heel veel positiefs brengen."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint maandag 29 juni aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Coach Robin van Persie werkt die dag met zijn selectie de eerste training af, meldt de Rotterdamse club.
6 uur geledenHOOFDDORP (ANP) - De grasmat van De Kuip is volgens de aanvoerders van de Eredivisie niet meer de beste van Nederland. Na de verkiezing elf jaar op rij te hebben gewonnen, is het veld in het Philips Stadion van PSV nu beter beoordeeld. Dat meldt spelersvakbond VVCS.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber is met de selectie van Arsenal meegereisd naar Boedapest voor de finale van de Champions League van zaterdag tegen Paris Saint-Germain. Op beelden op sociale media van Arsenal is te zien dat de Nederlandse verdediger met zijn sporttas aan boord van het vliegtuig stapt.
8 uur geleden