AC Milan blijft in spoor van koploper Internazionale
ROME (ANP) - AC Milan is tijdens de 24e speelronde in de Serie A in het spoor gebleven van koploper Internazionale. De nummer 2 van de ranglijst versloeg subtopper AS Roma in het Stadio Olimpico met 2-1. AC Milan had de laatste twee competitieduels verloren. De achterstand op stadgenoot Inter, dat middenmoter Genoa met 3-0 versloeg, bleef 4 punten.
De Deense verdediger Simon Kjaer van AC Milan was halverwege de eerste helft dicht bij een doelpunt. Zijn kopbal eindigde op de lat. Vlak voor de rust zorgde Franck Kessié alsnog voor een Milanese voorsprong. Hij benutte een strafschop.
Kort na de pauze bracht middenvelder Jordan Veretout de gelijkmaker op zijn naam. Voor de Fransman was het dit seizoen zijn tiende competitietreffer. Dankzij een rake uithaal van Ante Rebic leidde AC Milan alweer snel en de gasten wisten de voorsprong vast te houden tot het eindsignaal. Bij AS Roma speelde Rick Karsdorp de hele wedstrijd.
Titelhouder Juventus bleef zaterdag bij Hellas Verona steken op 1-1. De nummer 3 heeft daardoor nu een achterstand van 10 punten op Inter, met nog wel een inhaalwedstrijd te spelen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
45 minuten geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
3 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
4 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
4 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
9 uur geleden