Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan blijft in spoor van koploper Internazionale

AC Milan blijft in spoor van koploper Internazionale

ROME (ANP) - AC Milan is tijdens de 24e speelronde in de Serie A in het spoor gebleven van koploper Internazionale. De nummer 2 van de ranglijst versloeg subtopper AS Roma in het Stadio Olimpico met 2-1. AC Milan had de laatste twee competitieduels verloren. De achterstand op stadgenoot Inter, dat middenmoter Genoa met 3-0 versloeg, bleef 4 punten.

De Deense verdediger Simon Kjaer van AC Milan was halverwege de eerste helft dicht bij een doelpunt. Zijn kopbal eindigde op de lat. Vlak voor de rust zorgde Franck Kessié alsnog voor een Milanese voorsprong. Hij benutte een strafschop.

Kort na de pauze bracht middenvelder Jordan Veretout de gelijkmaker op zijn naam. Voor de Fransman was het dit seizoen zijn tiende competitietreffer. Dankzij een rake uithaal van Ante Rebic leidde AC Milan alweer snel en de gasten wisten de voorsprong vast te houden tot het eindsignaal. Bij AS Roma speelde Rick Karsdorp de hele wedstrijd.

Titelhouder Juventus bleef zaterdag bij Hellas Verona steken op 1-1. De nummer 3 heeft daardoor nu een achterstand van 10 punten op Inter, met nog wel een inhaalwedstrijd te spelen.

Meer uit Voetbal

Ajax wil dure Braziliaanse spits Leonardo naar ArenA halen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich versterken met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits staat nu nog onder contract bij Al-Hilal, maar mag daar vertrekken omdat de topclub uit Saudi-Arabië met Karim Benzema en Darwin Núñez al twee centrumaanvallers heeft.

2 uur geleden
Zwitsers woedend over 'rampzalige' rode kaart Embolo

KANSAS CITY (ANP/AFP) - Bij Zwitserland overheerste woede en onbegrip over de rode kaart voor Breel Embolo na de uitschakeling in de kwartfinales van het WK voetbal door Argentinië. "Een catastrofale beslissing", brieste middenvelder Fabian Rieder na afloop van het duel in Kansas City, dat in 3-1 voor de titelhouder uit Zuid-Amerika eindigde.

9 uur geleden
Argentinië klopt Zwitsers en treft Engeland voor plaats in finale

KANSAS CITY (ANP) - De Argentijnse voetballers zijn nog twee overwinningen verwijderd van een nieuwe wereldtitel. De regerend kampioen rekende in Kansas City na verlenging af met Zwitserland: 3-1. Julián Álvarez zette Argentinië in de 112e minuut op 2-1 door de bal fraai in de rechterbovenhoek te krullen. Daarna scoorde ook invaller Lautaro Martínez nog.

11 uur geleden
Senegal ontslaat bondscoach Thiaw na vroege uitschakeling op WK

DAKAR (ANP/RTR) - Senegal heeft voetbalbondscoach Pape Bouna Thiaw ontslagen. Dat besluit is genomen na de vroegtijdige uitschakeling op het WK, meldt de Senegalese voetbalbond.

13 uur geleden
Noren beklagen zich: bal zou bij 1-1 kabel hebben geraakt

MIAMI (ANP) - De spelers en begeleiding van het Noorse voetbalelftal hebben zich tijdens de kwartfinale op het WK tegen Engeland beklaagd bij scheidsrechter Clément Turpin. Bij de gelijkmaker van Engeland zou de bal tegen een kabel van een camera in de lucht zijn aangekomen en daardoor van richting zijn veranderd.

16 uur geleden
Bellingham leidt Engeland met twee treffers ook langs Noorwegen

MIAMI (ANP) - Engeland heeft voor de vierde keer de halve finale op het wereldkampioenschap voetbal bereikt. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel rekende onder warme omstandigheden in Miami na verlenging af met Noorwegen, dat op de mondiale titelstrijd nog niet eerder in de kwartfinale stond. Het werd 2-1.

16 uur geleden
Argentijn overleden die aan basis stond van invoering rode kaart

BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De voormalige Argentijnse voetballer Antonio Rattín is op 89-jarige leeftijd overleden. Dat meldt zijn oude werkgever Boca Juniors.

19 uur geleden