AC Milan bevestigt: Zlatan Ibrahimovic komt
MILAAN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub AC Milan heeft de komst van voetballer Zlatan Ibrahimovic bevestigd. De 38-jarige Zweedse aanvaller is met de club een verbintenis voor de rest van het seizoen overeengekomen, met de optie om het contract met één seizoen te verlengen.
Ibrahimovic zal op 2 januari in Milaan de medische keuring ondergaan en daarna bij de spelersgroep aansluiten voor zijn eerste training. Wanneer de officiële presentatie is, is nog niet bekend.
De Zweed voetbalde eerder van 2010 tot 2012 bij AC Milan en had een belangrijk aandeel in de laatste Italiaanse titel van Milan in 2011. Ibrahimovic was daarvoor uitgekomen voor onder meer Ajax en FC Barcelona en speelde de afgelopen twee jaar voor Los Angeles Galaxy in de Verenigde Staten.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
5 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
7 uur geleden