AC Milan als koploper van Serie A de winterstop in
MILAAN (ANP) - AC Milan overwintert als koploper in de Serie A. De ploeg brak in blessuretijd het verzet van Lazio (3-2). Theo Hernandez tekende in de 92e minuut voor het winnende doelpunt.
AC Milan leidde na 17 minuten met 2-0, na doelpunten van Ante Rebic en Hakan Çalhanoglu. Luis Alberto tekende in de 27e minuut voor de 2-1, nadat zijn ploeggenoot Ciro Immobile een strafschop had gemist. Immobile revancheerde zich in de 59e minuut voor zijn misser en maakte gelijk (2-2).
AC Milan, voor het laatst kampioen in 2011, heeft een punt meer dan Internazionale. Stefan de Vrij en zijn ploeggenoten wonnen van Hellas Verona (2-1). De Argentijn Lautaro Martínez maakte kort na de rust het openingsdoelpunt. Ivan Ilic zorgde na ruim een uur voor 1-1 waarna Milan Skriniar in de 69e minuut Internazionale opnieuw op voorsprong bracht.
Derde plaats
AS Roma klom met een zege op Cagliari (3-2) naar de derde plaats op de ranglijst, met 7 punten minder dan AC Milan. Jordan Veretout, Edin Džeko en Gianluca Mancini scoorden voor de thuisploeg.
Landskampioen Juventus staat slechts zesde, met 10 punten minder dan AC Milan dat we een duel meer heeft gespeeld. De kampioen van de laatste 9 jaar in de Serie A leed dinsdag een pijnlijke nederlaag tegen Fiorentina (0-3). Juventus kreeg vlak voor dat duel al slecht nieuws. Napoli bleek met succes in beroep te zijn gegaan tegen een reglementaire nederlaag van 0-3 tegen de ploeg uit Turijn. De formatie uit Napels kwam in oktober niet opdagen tegen Juventus omdat veel spelers positief getest waren op corona. Juventus en Napoli treffen elkaar op 13 januari opnieuw.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
10 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
14 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
18 uur geleden