AC Milan als koploper van Serie A de winterstop in
MILAAN (ANP) - AC Milan overwintert als koploper in de Serie A. De ploeg brak in blessuretijd het verzet van Lazio (3-2). Theo Hernandez tekende in de 92e minuut voor het winnende doelpunt.
AC Milan leidde na 17 minuten met 2-0, na doelpunten van Ante Rebic en Hakan Çalhanoglu. Luis Alberto tekende in de 27e minuut voor de 2-1, nadat zijn ploeggenoot Ciro Immobile een strafschop had gemist. Immobile revancheerde zich in de 59e minuut voor zijn misser en maakte gelijk (2-2).
AC Milan, voor het laatst kampioen in 2011, heeft een punt meer dan Internazionale. Stefan de Vrij en zijn ploeggenoten wonnen van Hellas Verona (2-1). De Argentijn Lautaro Martínez maakte kort na de rust het openingsdoelpunt. Ivan Ilic zorgde na ruim een uur voor 1-1 waarna Milan Skriniar in de 69e minuut Internazionale opnieuw op voorsprong bracht.
Derde plaats
AS Roma klom met een zege op Cagliari (3-2) naar de derde plaats op de ranglijst, met 7 punten minder dan AC Milan. Jordan Veretout, Edin Džeko en Gianluca Mancini scoorden voor de thuisploeg.
Landskampioen Juventus staat slechts zesde, met 10 punten minder dan AC Milan dat we een duel meer heeft gespeeld. De kampioen van de laatste 9 jaar in de Serie A leed dinsdag een pijnlijke nederlaag tegen Fiorentina (0-3). Juventus kreeg vlak voor dat duel al slecht nieuws. Napoli bleek met succes in beroep te zijn gegaan tegen een reglementaire nederlaag van 0-3 tegen de ploeg uit Turijn. De formatie uit Napels kwam in oktober niet opdagen tegen Juventus omdat veel spelers positief getest waren op corona. Juventus en Napoli treffen elkaar op 13 januari opnieuw.
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman heeft er alle vertrouwen in dat het Nederlands elftal tegen Marokko minder kansen weggeeft dan in de groepsfase. "We hebben in onze eerste drie duels veel dingen goed gedaan", zei hij op zijn laatste persconferentie voor de zestiende finales in het Monterrey Stadium. "Maar we moeten soms sneller teruglopen en na balverlies compacter staan. We hebben daar weer uitgebreid op getraind. Ik verwacht dat we dat beter doen."
34 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk gaat ervan uit dat ook in Mexico het stadion donderdag grotendeels is gevuld met supporters van het Nederlands elftal, aangevuld met lokale bevolking die het elftal van bondscoach Ronald Koeman steunt en oranje kleding aandoet. De aanvoerder zei op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe, waar Marokko in de nacht van maandag op dinsdag de tegenstander is in de zestiende finales van het WK, ervan uit te gaan dat de strafschop die Oranje op het WK van 2014 tegen Mexico kreeg geen rol meer speelt.
2 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo is klaar om met het Nederlands elftal tegen Marokko te spelen. "Ik heb niet het idee dat het verdrietige nieuws dat hij heeft ontvangen dusdanig mee gaat wegen in zijn prestaties", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de zestiende finales op het WK in het Monterrey Stadium.
2 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding bij de wedstrijd tussen Frankrijk en Zweden in de eerste knock-outronde. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt.
2 uur geledenTIJUANA (ANP) - De voetballers van Iran keren maandag terug naar hun geboorteland na de uitschakeling op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ze stappen aan het einde van de middag (plaatselijke tijd) volgens de Iraanse voetbalbond op het vliegtuig in het Mexicaanse Tijuana.
3 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.
4 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko.
5 uur geleden