AC Milan als koploper van Serie A de winterstop in
MILAAN (ANP) - AC Milan overwintert als koploper in de Serie A. De ploeg brak in blessuretijd het verzet van Lazio (3-2). Theo Hernandez tekende in de 92e minuut voor het winnende doelpunt.
AC Milan leidde na 17 minuten met 2-0, na doelpunten van Ante Rebic en Hakan Çalhanoglu. Luis Alberto tekende in de 27e minuut voor de 2-1, nadat zijn ploeggenoot Ciro Immobile een strafschop had gemist. Immobile revancheerde zich in de 59e minuut voor zijn misser en maakte gelijk (2-2).
AC Milan, voor het laatst kampioen in 2011, heeft een punt meer dan Internazionale. Stefan de Vrij en zijn ploeggenoten wonnen van Hellas Verona (2-1). De Argentijn Lautaro Martínez maakte kort na de rust het openingsdoelpunt. Ivan Ilic zorgde na ruim een uur voor 1-1 waarna Milan Skriniar in de 69e minuut Internazionale opnieuw op voorsprong bracht.
Derde plaats
AS Roma klom met een zege op Cagliari (3-2) naar de derde plaats op de ranglijst, met 7 punten minder dan AC Milan. Jordan Veretout, Edin Džeko en Gianluca Mancini scoorden voor de thuisploeg.
Landskampioen Juventus staat slechts zesde, met 10 punten minder dan AC Milan dat we een duel meer heeft gespeeld. De kampioen van de laatste 9 jaar in de Serie A leed dinsdag een pijnlijke nederlaag tegen Fiorentina (0-3). Juventus kreeg vlak voor dat duel al slecht nieuws. Napoli bleek met succes in beroep te zijn gegaan tegen een reglementaire nederlaag van 0-3 tegen de ploeg uit Turijn. De formatie uit Napels kwam in oktober niet opdagen tegen Juventus omdat veel spelers positief getest waren op corona. Juventus en Napoli treffen elkaar op 13 januari opnieuw.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
15 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
18 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
1 dag geleden