AC Milan als koploper van Serie A de winterstop in
MILAAN (ANP) - AC Milan overwintert als koploper in de Serie A. De ploeg brak in blessuretijd het verzet van Lazio (3-2). Theo Hernandez tekende in de 92e minuut voor het winnende doelpunt.
AC Milan leidde na 17 minuten met 2-0, na doelpunten van Ante Rebic en Hakan Çalhanoglu. Luis Alberto tekende in de 27e minuut voor de 2-1, nadat zijn ploeggenoot Ciro Immobile een strafschop had gemist. Immobile revancheerde zich in de 59e minuut voor zijn misser en maakte gelijk (2-2).
AC Milan, voor het laatst kampioen in 2011, heeft een punt meer dan Internazionale. Stefan de Vrij en zijn ploeggenoten wonnen van Hellas Verona (2-1). De Argentijn Lautaro Martínez maakte kort na de rust het openingsdoelpunt. Ivan Ilic zorgde na ruim een uur voor 1-1 waarna Milan Skriniar in de 69e minuut Internazionale opnieuw op voorsprong bracht.
Derde plaats
AS Roma klom met een zege op Cagliari (3-2) naar de derde plaats op de ranglijst, met 7 punten minder dan AC Milan. Jordan Veretout, Edin Džeko en Gianluca Mancini scoorden voor de thuisploeg.
Landskampioen Juventus staat slechts zesde, met 10 punten minder dan AC Milan dat we een duel meer heeft gespeeld. De kampioen van de laatste 9 jaar in de Serie A leed dinsdag een pijnlijke nederlaag tegen Fiorentina (0-3). Juventus kreeg vlak voor dat duel al slecht nieuws. Napoli bleek met succes in beroep te zijn gegaan tegen een reglementaire nederlaag van 0-3 tegen de ploeg uit Turijn. De formatie uit Napels kwam in oktober niet opdagen tegen Juventus omdat veel spelers positief getest waren op corona. Juventus en Napoli treffen elkaar op 13 januari opnieuw.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.
1 uur geledenPAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.
1 uur geledenDOHA (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de Qatar Open gewonnen. In Doha kwam hij in de finale geen moment in de problemen tegen Arthur Fils, de Franse nummer 40 van de wereld. Alcaraz won in twee sets: 6-2 6-1.
1 uur geledenLECCE (ANP) - Internazionale heeft drie dagen na de zware nederlaag in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Bodø/Glimt (3-1) een moeizame zege geboekt bij Lecce. De koploper van de Serie A won dankzij twee late doelpunten met 2-0 van de nummer 17.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.
3 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.
3 uur geleden