
Abraham vierde Engelse international die de fout ingaat
LONDEN (ANP/DPA) - Chelsea-spits Tammy Abraham heeft zijn excuses aangeboden nadat beelden zijn vrijgekomen van een verrassingsfeestje voor zijn 23e verjaardag. Op het feestje bij de international van Engeland waren meer dan zes mensen betrokken, onder wie ploeggenoten Ben Chilwell en Jadon Sancho.
"Hoewel ik niet wist dat dit gepland was, wil ik me verontschuldigen voor de naïviteit van het organiseren en bijwonen van deze bijeenkomst", vertelde Abraham aan het Engelse The Sun. "Ik erken dat ik zowel in mijn professionele als persoonlijke leven de verantwoordelijkheid heb om de regels te respecteren, en ik betreur het ten zeerste dat dit heeft plaatsgevonden."
Het is niet de eerste keer deze maand dat Engelse internationals in opspraak raken. In augustus werd verdediger Harry Maguire veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf voor betrokkenheid bij een vechtpartij in Griekenland. Een week later overtraden Phil Foden en Mason Greenwood de coronaregels gedurende het verblijf in IJsland voor een wedstrijd in de Nations League. Het tweetal had vrouwen uitgenodigd in hun hotelkamer.
Of bondscoach Gareth Southgate Abraham schorst voor de duels tegen buurland Wales (oefenduel), België en Denemarken (Nations League) is nog onduidelijk. Foden en Greenwood zitten vanwege hun gedrag niet bij de selectie, Maguire is weer in genade aangenomen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk verruilt OL Lyonnes voor London City Lionesses. Dat meldt de club op de website. De 33-jarige international van Oranje vertrekt transfervrij naar de club die komend seizoen uitkomt in de Barclays Women's Super League. "Ik heb al zes jaar in Engeland gespeeld, en dat was een goede tijd. Ik heb niet getwijfeld om terug te komen", zegt Van de Donk op de site van de club. "Ik kijk ernaar uit de fans te ontmoeten. Ik beloof dat ik 100 procent zal geven."
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de Franse aanvaller Maxence Rivera van USL Dunkerque overgenomen. De 23-jarige linksbuiten tekent een contract voor drie jaar, met een optie voor nog een seizoen, bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Daphne van Domselaar gaat met Oranje naar het EK om de hoofdprijs te winnen. "We gaan naar Zwitserland om te winnen. Met die instelling gaan we erheen", zegt de keeper van de Nederlandse vrouwen. "Sommigen van de selectie hebben een finale gewonnen, anderen hebben er één verloren. Het kriebelt bij mij om zover te komen."
7 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lyneth Beerensteyn verwacht op tijd fit te zijn voor de eerste groepswedstrijd op het EK tegen Wales. De aanvalster van Oranje herstelt nog van een spierblessure en traint nog niet volledig mee met de ploeg. "Het gaat goed", zegt de 28-jarige Beerensteyn in Zeist. "Ik maak me niet snel zorgen. En als ik me geen zorgen maak, dan hoeft de rest dat ook niet te doen."
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - De eerste vrouwelijke voetbalscheidsrechters Ineke Boom en Nel Rentenaar hebben na bijna 65 jaar een officieel KNVB-diploma gekregen. Dat gebeurde vrijdag in Alkmaar nadat ze bij de presentatie van het boek 'De vrouwen van '61', geschreven door sporthistoricus Jurryt van de Vooren, ook al de eerste exemplaren in ontvangst hadden genomen.
8 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Beerschot heeft afscheid genomen van trainer Dirk Kuijt. Dat meldt de club uit Antwerpen op zijn website. De voormalige international van Oranje degradeerde afgelopen seizoen met Beerschot uit de hoogste Belgische klasse.
9 uur geledenPASADENA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zijn tweede groepswedstrijd op het WK voor clubs in de Verenigde Staten verrassend verloren van Botafogo. De winnaar van de Champions League ging in Pasadena met 1-0 onderuit tegen de Braziliaanse formatie.
11 uur geleden