Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aboutaleb: bekerhuldiging Feyenoord definitief niet op Coolsingel

Aboutaleb: bekerhuldiging Feyenoord definitief niet op Coolsingel

ROTTERDAM (ANP) - Burgemeester Ahmed Aboutaleb van Rotterdam blijft bij zijn besluit om de huldiging van Feyenoord, mocht de club op 21 april de KNVB-beker winnen, niet op de Coolsingel te houden.

De fractie van GroenLinks in de Rotterdamse gemeenteraad is niet blij dat Feyenoord moet uitwijken naar de Binnenrotte, een plein elders in het stadscentrum. "Bij het winnen van de beker hoort natuurlijk een groot feest en een huldiging op de Coolsingel", stelt de partij. Behalve bij GroenLinks is het besluit ook bij een deel van de supporters niet goed gevallen.

Het stadsbestuur zei vorige maand al dat er meerdere geschikte plekken in de stad voor een eerbetoon zijn. Het stadsbestuur denkt dat bij deze huldiging, op maandag 22 april, minder mensen aanwezig zijn dan bij het feest na het behaalde kampioenschap vorig jaar.

"Een bekeroverwinning van Feyenoord dient absoluut uitbundig gevierd te worden", zegt burgemeester Ahmed Aboutaleb in antwoord op vragen van GroenLinks. "Het college is van mening dat dit niet alleen op het balkon van het stadhuis hoeft te zijn. Er is in breder perspectief gekeken naar het beslag van een mogelijke huldiging op de stad, de capaciteit van de hulp- en veiligheidsdiensten en de financiƫn in relatie tot de prijs die behaald wordt."

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

5 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

5 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

5 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

9 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

12 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

12 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

12 uur geleden