Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aboukhlal speelde tegen België 'mooiste wedstrijd uit zijn leven'

Aboukhlal speelde tegen België 'mooiste wedstrijd uit zijn leven'

DOHA (ANP) - Voor Zakaria Aboukhlal was zijn WK-optreden tegen België "de allermooiste wedstrijd uit zijn leven". De oud-AZ'er maakte het laatste doelpunt voor Marokko in de 2-0-zege op de nummer 3 van het vorige WK. "Dit is een droom die uitkomt. Ik kan het nog steeds niet beseffen", aldus de geboren Rotterdammer tegen de NOS.

Aboukhlal hoopte dat hij mocht starten, maar in plaats daarvan werd het een invalbeurt van zo'n 20 minuten. "Ik voelde het van tevoren al, ik weet niet waarom. Ik sliep lekker en alles vandaag ging lekker." In de blessuretijd besliste de 22-jarige aanvaller het duel door op aangeven van oud-Ajacied Hakim Ziyech raak te schieten.

Aboukhlal liep in zijn laatste wedstrijd voor Toulouse voor het WK een scheurtje in een hamstring op. "Ik kon niet accepteren om deze droom te laten gaan. De club zei dat het herstel zes weken zou duren, maar ik heb gewerkt met een eigen dokter. Die doet het fantastisch. Ik heb hier de eerste acht dagen voor mezelf getraind. Ik ben de coach echt dankbaar dat hij me niet terug heeft gestuurd en vertrouwen heeft gehouden."

Marokko speelt donderdag in de groepsfase in Qatar nog tegen Canada en plaatst zich bij winst in ieder geval voor de achtste finales. De voorsprong op België, dat het nog tegen Kroatië opneemt, is 1 punt.

Meer uit Voetbal

Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

28 minuten geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

29 minuten geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

1 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

2 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

6 uur geleden
Groot deel nationale voetbalsters krijgt minder dan 20.000 dollar

MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.

7 uur geleden
Bondscoach België teruggefloten na kritiek op Club Brugge

TUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.

7 uur geleden