ABN AMRO introduceert duurder basispakket voor particulieren
AMSTERDAM (ANP) - ABN AMRO schakelt per 1 oktober 2020 over op één basisbetalingspakket voor alle particuliere klanten: het Basispakket Betalen. De kosten van het basispakket zullen met 10 procent stijgen vanwege de investeringen van de bank in het vernieuwen van haar betalingsproducten. Ook heeft de bank hogere kosten om te dekken, mede als gevolg van wettelijke vereisten zoals de bestrijding van witwassen.
Voor 1,70 euro per maand krijgt de klant met het basispakket een rekening, bankpas en toegang tot internetbankieren. Klanten kunnen zelf bepalen of ze extra betaalproducten kopen, zoals een creditcard of een tweede bankpas. ABN-klanten ontvangen een email over de wijzigingen en een melding in hun internetbankierenomgeving of per brief.
Meer uit Financieel
HOOFDDORP (ANP) - Basic-Fit heeft dit jaar meer leden gekregen. In de afgelopen drie kwartalen telde de Nederlandse sportschoolketen, die ook in andere landen veel locaties heeft, 690.000 nieuwe leden vergeleken met de eerste negen maanden van vorig jaar. Daarmee is het ledenbestand uitgegroeid tot bijna 6,3 miljoen. Ook nam het gemiddelde aantal leden per Basic-Fit-locatie toe naar meer dan 3000.
44 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het Haagse cyberbeveiligingsbedrijf Eye Security klaagt over de toenemende informatieverzoeken van het Openbaar Ministerie. "Wanneer het Openbaar Ministerie vertrouwelijke onderzoeksgegevens opeist bij de incident-responsebedrijven die slachtoffers helpen, zet dat de basis van ons werk onder druk", schrijft topman Job Kuijpers in een bericht op LinkedIn, waarover het FD woensdag ook publiceerde.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Verf- en coatingsproducent AkzoNobel heeft in het derde kwartaal de verkoopprijzen verhoogd, waardoor een lichte daling van het verkoopvolume gecompenseerd kon worden. Verder ligt het bedrijf achter verfmerken als Flexa en Sikkens op koers om de fusie met de Amerikaanse branchegenoot Axalta begin volgend jaar af te ronden.
1 uur geledenDIEMEN (ANP) - Uitzendconcern Randstad heeft, na een sterk eerste halfjaar, ook in het derde kwartaal groei laten zien. Volgens Randstad-topman Sander van 't Noordende groeit het bedrijf inmiddels weer in driekwart van de markten waarin het actief is, waaronder de Verenigde Staten, Italië, Spanje en Nederland. Randstad had langere tijd te maken met zwakke marktomstandigheden, maar dit jaar keerde het tij.
1 uur geledenSTARBASE (ANP) - SpaceX heeft de omzet het afgelopen kwartaal ruim verdubbeld, dankzij flink toegenomen opbrengsten uit zijn activiteiten rond kunstmatige intelligentie (AI) en een aanhoudende groei van satellietinternetdienst Starlink. Ook werd een miljardenwinst in de boeken gezet, tegen ruim 1 miljard dollar verlies in dezelfde periode een jaar eerder.
10 uur geledenNEW YORK (ANP) - De hoofdgraadmeters op de Amerikaanse beurzen zijn dinsdag overwegend hoger geëindigd. Een daling van de olieprijzen en de verwachting van sterke kwartaalcijfers leken de zorgen over de hoge investeringen en koerswaarderingen in de AI-sector even naar de achtergrond te duwen.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Alle diensten bij onlinebank Revolut zijn weer hersteld, nadat de Britse bank eerder op de dag met problemen kampte door een storing bij Google Cloud. Revolut heeft ook veel klanten in Nederland. Het geld en de gegevens van klanten zijn veilig, laat het bedrijf weten.
12 uur geleden