Abelardo nieuwe trainer voetbalclub Espanyol
BARCELONA (ANP) - Abelardo Fernández is aangesteld als trainer van Espanyol. De 49-jarige oud-verdediger volgt bij de Spaanse voetbalclub de maandag ontslagen Pablo Machin op.
Abelardo was voor het laatst werkzaam bij Deportivo Alavés. Daar vertrok hij in mei, na een dienstverband van anderhalf jaar. Abelardo was daarvoor trainer bij Sporting Gijon.
Espanyol heeft na achttien speelronden pas tien punten en staat op de laatste plaats in de Primera Division. De eerstkomende competitiewedstrijd van Espanyol is 4 januari tegen koploper en stadgenoot FC Barcelona.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is vrijdag bij een training onwel geworden en naar het ziekenhuis gebracht. De coach wordt in het ziekenhuis onderzocht en gemonitord, zo meldt de Duitse landskampioen.
2 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het voetbalduel in de Franse competitie tussen Paris Saint-Germain en Olympique Lyon is op last van de politie uitgesteld vanwege de protesten in Parijs. Dat heeft de Franse competitie LFP vrijdag bekendgemaakt.
5 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert heeft met een doelpunt een belangrijke bijdrage geleverd aan de overwinning van zijn club Bournemouth op AC Milan in de Europa League. Mede dankzij een benutte strafschop van de Nederlander won de Engelse club met 3-0 van Milan.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Invallers Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane hebben Ajax aan een overwinning op het Italiaanse Atalanta in de Conference League geholpen (2-0).
21 uur geledenZAGREB (ANP) - NEC heeft de eerste zege geboekt in de Europa League. Bij Dinamo Zagreb won de ploeg van Dick Schreuder met 4-2 door treffers van Clement Bischoff, Bryan Linssen en Tjaronn Chery (2).
23 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de uitwedstrijd tegen FC Ararat-Armenia de tweede overwinning van het Europa League-seizoen geboekt. In de Armeense hoofdstad Jerevan werd het donderdagavond 4-0 voor de Alkmaarders.
23 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het voorlopig stellen zonder aanvaller Luiz Díaz. De 29-jarige Colombiaan heeft woensdagavond tijdens het Champions League-duel met Arsenal (2-2) een kleine spierscheur opgelopen aan zijn linkerhamstring, zo meldt de Duitse club donderdag.
1 dag geleden