Abardonado interim-trainer van Olympique Marseille tegen Ajax
AMSTERDAM (ANP) - De Fransman Jacques Abardonado is de interim-trainer van Olympique Marseille. De 45-jarige oud-speler van de club staat in ieder geval donderdag in het Europa League-duel met Ajax langs de lijn. Abardonado was assistent van de opgestapte Spaanse hoofdtrainer Marcelino.
Abardonado speelde van 1998 tot en met 2001 voor de club uit zijn geboortestad. Nu is hij in ieder geval even hoofdtrainer nadat de in juni aangestelde Marcelino is opgestapt na bedreigingen vanuit supportersgroepen. De nummer 3 van vorig seizoen staat derde in Frankrijk met 9 punten uit vijf competitieduels. Daarnaast strandde de club in de voorronde van de Champions League.
Het duel tussen de twee geplaagde clubs begint donderdag om 21.00 uur in de Johan Cruijff ArenA.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
9 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
11 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
12 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
13 uur geleden