Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Abardonado interim-trainer van Olympique Marseille tegen Ajax

Abardonado interim-trainer van Olympique Marseille tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - De Fransman Jacques Abardonado is de interim-trainer van Olympique Marseille. De 45-jarige oud-speler van de club staat in ieder geval donderdag in het Europa League-duel met Ajax langs de lijn. Abardonado was assistent van de opgestapte Spaanse hoofdtrainer Marcelino.

Abardonado speelde van 1998 tot en met 2001 voor de club uit zijn geboortestad. Nu is hij in ieder geval even hoofdtrainer nadat de in juni aangestelde Marcelino is opgestapt na bedreigingen vanuit supportersgroepen. De nummer 3 van vorig seizoen staat derde in Frankrijk met 9 punten uit vijf competitieduels. Daarnaast strandde de club in de voorronde van de Champions League.

Het duel tussen de twee geplaagde clubs begint donderdag om 21.00 uur in de Johan Cruijff ArenA.

Meer uit Voetbal

Tevreden Depay tekent bij en ziet hoe groot Corinthians is

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.

2 uur geleden
Middenvelder Witsel gaat voor OGC Nice voetballen

NICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.

2 uur geleden
Musiala wordt weer onwel in oefenduel van Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.

3 uur geleden
FC Barcelona bevestigt komst middenvelder Rodri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de komst van Rodri bevestigd. De 30-jarige middenvelder heeft een contract van vier jaar ondertekend bij de kampioen van Spanje. Hij komt over van Manchester City.

5 uur geleden
Cagliari-aanvaller Trepy (20) kunstmatig in slaap gehouden

CAGLIARI (ANP) - Voetballer Yael Trepy (20) wordt kunstmatig in slaap gehouden en ligt aan de beademing. Dat meldt zijn club Cagliari dinsdag in een update over zijn gezondheid. De Italiaanse club maakte maandag bekend dat de jonge Fransman is opgenomen op de intensive care.

5 uur geleden
Juventus huurt doelman Vicario van Tottenham Hotspur

TURIJN (ANP) - Doelman Guglielmo Vicario speelt dit seizoen voor Juventus. De club uit Turijn huurt de 29-jarige Italiaan van Tottenham Hotspur.

7 uur geleden
Premier League publiceert beoordeling van beslissingen arbiters

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalcompetitie Premier League gaat dit seizoen voor het eerst bevindingen van het onafhankelijke Key Match Incidents (KMI) Panel, dat beslissingen van scheidsrechters en de VAR beoordeelt, publiceren. Dit moet zorgen voor meer transparantie, zo meldt de topcompetitie dinsdag.

10 uur geleden