Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanwezigheid legende Laver inspireert Noorse tennisser Ruud

Aanwezigheid legende Laver inspireert Noorse tennisser Ruud

SAN DIEGO (ANP) - Tennisser Casper Ruud heeft het ATP-toernooi van San Diego gewonnen. De Noor versloeg, onder toeziend oog van tennislegende Rod Laver, in de finale de Brit Cameron Norrie en had daar slechts iets meer dan een uur voor nodig: 6-0 6-2. Voor Ruud betekende het de vijfde titel van het jaar en zijn eerste op hardcourt.

Norrie had in de halve finales nog de Rus Andrej Roeblev uitgeschakeld, Dat was de nummer 1 van de plaatsingslijst. Ruud was als tweede geplaatst in de stad in Californië. Hij brak in de eerste set meteen de service van Norrie en denderde naar setwinst, waarbij hij op zijn eigen opslag slechts drie punten tegen kreeg. Norrie kreeg in het vervolg wat meer grip op het spel van zijn tegenstander, maar zag Ruud bij 3-2 weglopen.

De 22-jarige Noor, die mag gaan dromen van deelname aan de ATP Finals, ontving de trofee uit handen van Laver. "Ik zou willen dat u er vaker bij bent, want in uw aanwezigheid speel ik goed. Ik hoop dat u volgende week in Indian Wells komt kijken", zei Ruud tegen de 11-voudig grandslamwinnaar uit Australië.

Meer uit Sport

Ritsma 'tevreden' met zilver en 'trots' op vierde plaats

MILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.

18 minuten geleden
Schaatssters hebben alles gegeven en zijn trots op zilver

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters kunnen leven met de zilveren medaille op de ploegenachtervolging. "We hebben alles gegeven", zei Joy Beune bij de NOS. "Dan moet je trots zijn op zilver. Dit gaan we vieren."

32 minuten geleden
Schaatsers wijzen na mislopen medaille naar technisch directeur

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers vinden niet dat zij hoofdverantwoordelijk zijn voor het mislopen van een medaille met de ploegenachtervolging op de Olympische Spelen. "Elk jaar is er dezelfde kritiek als het gaat om dit onderdeel. Als je kritische vragen wilt stellen, moet je de technisch directeur naar beneden halen", zei Chris Huizinga, een van de vier rijders van het Nederlandse team, in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.

46 minuten geleden
Schaatssters houden zilver over aan ploegenachtervolging

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan genoegen moeten nemen met het zilver op de ploegenachtervolging. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud verloor in de finale in het Milano Speed Skating Stadium van titelverdediger Canada met een verschil van 0,96 seconde. Het brons ging naar Japan.

1 uur geleden
Schaatsers grijpen opnieuw naast brons op ploegenachtervolging

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers hebben op de Olympische Spelen in Milaan net als vier jaar eerder naast het brons op de ploegenachtervolging gegrepen. Het team van bondscoach Rintje Ritsma, met Stijn van de Bunt, Jorrit Bergsma en Chris Huizinga, verloor in het Milano Speed Skating Stadium de troostfinale van China met een miniem verschil van 0,09 seconde.

1 uur geleden
Franse ijshockeyers na uitschakeling vooral boos op eigen bond

MILAAN (ANP/RTR) - De Franse hockeyers waren na hun uitschakeling op de Winterspelen in Milaan en Cortina vooral boos op de eigen bond FFHG. Ze hadden geen begrip voor de schorsing die de bond had opgelegd aan verdediger Pierre Crinon voor vechten met een Canadese speler in de laatste groepswedstrijd.

2 uur geleden
Schaatssters naar finale ploegenachtervolging na zege op Japan

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan de finale op de ploegenachtervolging bereikt. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud versloeg in de halve finale in het Milano Speed Skating Stadium Japan. Het trio treft later dinsdag om 16.47 uur Canada in de finale.

3 uur geleden