Aanwas coronabesmettingen Rusland blijft boven 10.000 per dag
MOSKOU (ANP/RTR) - Het aantal coronabesmettingen in Rusland is voor de vierde achtereenvolgende dag met meer dan 10.000 toegenomen. Het landelijke crisiscentrum meldde woensdag 10.599 nieuwe gevallen, waarmee het totaal naar 165.929 steeg.
Het centrum maakte ook bekend dat de afgelopen 24 uur 86 mensen aan een besmetting waren bezweken. Het dodental in Rusland ligt nu op 1537.
In het land geldt een uitgaansverbod en een inreisverbod voor buitenlanders. Ongeveer de helft van de besmettingen is vastgesteld in de hoofdstad Moskou.
Meer uit Buitenland
LONDEN (ANP/AFP) - De Britse politie is bezig met een klopjacht om een veroordeelde Ethiopische asielzoeker te vinden die per ongeluk is vrijgelaten. De man werd veroordeeld na seksueel wangedrag tegen twee vrouwen. Een van de slachtoffers was een 14-jarig meisje. Dit leidde tot een golf van anti-immigratieprotesten, onder andere bij het hotel in Epping waar de man en andere migranten verbleven.
1 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP/AFP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt open te staan voor een ontmoeting met de Noord-Koreaanse dictator Kim Jong-un. Trump reist komende week door Azië en de Zuid-Koreaanse regering meldde eerder al dat de kans groot is dat hij tijdens die reis ook met Kim zal spreken.
6 uur geledenANTANANARIVO (ANP/AFP) - De nieuwe machthebbers in Madagaskar hebben de afgezette president Andry Rajoelina zijn nationaliteit ontnomen. Dat blijkt uit een decreet dat vrijdag werd gepubliceerd.
6 uur geledenKYIV (ANP/AFP) - In de Oekraïense hoofdstad Kyiv zijn door Russische aanvallen met raketten en drones zeker acht mensen gewond geraakt. Dat zegt burgemeester Vitali Klitsjko op Telegram.
7 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP/AFP) - In Haïti zijn vrijdag zeker drie mensen om het leven gekomen door de tropische storm Melissa. Volgens de autoriteiten kan de storm aanwakkeren tot een orkaan.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse leger is begonnen met het inzetten van surveillancedrones boven de Gazastrook, meldt The New York Times (NYT) op basis van militaire functionarissen. De drones moeten bijdragen aan een "bredere inspanning" om ervoor te zorgen dat zowel Israël als Hamas zich houdt aan de eerder deze maand gesloten wapenstilstand, aldus de krant.
15 uur geledenSANAA (ANP/AFP) - Verscheidene VN-medewerkers die werken in de door de Houthi-rebellen bezette Jemenitische hoofdstad Sanaa, zijn gearresteerd op beschuldiging van spionage voor Israël. Dat meldt persbureau AFP op basis van een veiligheidsbron.
16 uur geleden