Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvullende verzekeringen kariger, zegt vergelijkingssite

Aanvullende verzekeringen kariger, zegt vergelijkingssite

ALKMAAR (ANP) - Aanvullende verzekeringen voor tandartskosten, fysiotherapie en alternatieve geneeswijzen worden in 2025 in een aantal gevallen soberder, zegt vergelijkingssite Zorgverzekeringwijzer.nl. "In 2024 waren er nog 22 zorgpolissen met een tandartsdekking van 1000 euro of meer. In 2025 zijn dat er nog maar negentien", geeft de organisatie als voorbeeld.

Veelvuldige gebruikers van fysiotherapie zijn soms ook slechter af. "In 2024 waren er nog 22 polissen met meer dan twintig behandelingen per jaar, in 2025 blijven er slechts negentien over", telde de site verder.

Ook voor alternatieve geneeswijzen wordt de vergoeding magerder. "Mensen die in 2025 een dekking van 500 euro of meer nodig hebben, kunnen kiezen uit slechts twintig polissen, terwijl dat er in 2024 nog 24 waren. Bovendien daalt de maximale vergoeding aanzienlijk."

De ontwikkelingen kunnen volgens de site "leiden tot financiële problemen voor mensen die afhankelijk zijn van uitgebreide zorg."

Meer uit Binnenland

Problemen met spoor rond Den Bosch verholpen

DEN BOSCH (ANP) - Het treinverkeer rond Den Bosch wordt zaterdagochtend hervat. Eerder was er geen treinverkeer mogelijk tussen Den Bosch en Tilburg en Den Bosch en Boxtel vanwege een spoorverzakking bij Vught.

1 uur geleden
Schot gelost bij aanhouding in Vlissingen

VLISSINGEN (ANP) - In Vlissingen is een politieactie om hulp te bieden bij een persoon met "onbegrepen gedrag" vrijdagavond geëindigd met een aanhouding waarbij een schot is gelost, meldt de politie Zeeland. Tijdens de actie in de Kasteelstraat raakte een diensthond gewond.

4 uur geleden
Explosie bij pand Christenen voor Israël in Nijkerk

NIJKERK (ANP) - Bij het Israëlcentrum in het Gelderse Nijkerk heeft vrijdagavond laat een explosie plaatsgevonden. Het centrum van de organisatie Christenen voor Israël beschrijft het pand op zijn website als 'een ontmoetingsplek voor christenen met hart voor Israël'.

4 uur geleden
Bezetters Universiteit Maastricht weer vrij

MAASTRICHT (ANP) - De twintig actievoerders die zijn opgepakt voor de bezetting van een gebouw van de Universiteit Maastricht zijn vrijdag vrijgelaten, maar blijven wel verdachte. Dat laat de politie weten.

11 uur geleden
Voor ontvoering Insiya veroordeelde man gearresteerd in Letland

RIGA/AMSTERDAM (ANP) - Een van de mannen die is veroordeeld voor betrokkenheid bij de ontvoering van het destijds 2-jarige meisje Insiya is vorige week in Letland gearresteerd, bevestigt het Openbaar Ministerie (OM) na berichtgeving door De Telegraaf. Donderdag is hij overgeleverd aan Nederland.

16 uur geleden
Advocaat wil alleen tbs voor schutter Rotterdam-IJsselmonde

ROTTERDAM (ANP) - De advocaat van de 25-jarige Sendric S., verdacht van het plegen van drie moorden in Rotterdam-IJsselmonde, wil dat de rechtbank zijn cliënt alleen tbs met dwangverpleging oplegt en geen gevangenisstraf.

16 uur geleden
Door asielnoodopvang rustiger in Ter Apel en Biddinghuizen leeg

TER APEL (ANP) - De oproep van asielminister Bart van den Brink (CDA) aan gemeenten om snel bij te springen met noodopvang, lijkt zijn vruchten te hebben afgeworpen. De drukte bij het aanmeldcentrum voor asielzoekers in Ter Apel is afgenomen tot onder het maximum van 2000 en de winteropvang in Biddinghuizen komt zoals afgesproken vrijdag leeg, meldt het COA.

16 uur geleden