Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerster Buijs teleurgesteld maar ook trots op volleybalsters

Aanvoerster Buijs teleurgesteld maar ook trots op volleybalsters

ARNHEM (ANP) - De volleybalsters zijn teleurgesteld na de nederlaag op het WK in vier sets tegen België, maar aanvoerster Anne Buijs was ook trots hoe de ploeg het na een matige start had omgedraaid en er weer een wedstrijd van had gemaakt.

"Ik heb er niet echt een verklaring voor waarom we niet goed startten", zei Buijs bij Ziggo Sport. "De eerste set verdedigden zij ongelofelijk goed. Wij kwamen er aanvallend niet door en alle ballen van hen vielen bij ons direct op de grond. Ik denk dat we te weinig servicedruk hadden."

Halverwege de tweede set knokte Oranje zich terug en dat positieve punt neemt Buijs mee naar de volgende wedstrijden. "We gingen 'aan' en het werd echt een wedstrijd. Dan komt het aan op de details en valt het net de verkeerde kant op. Ik ben echter trots hoe de ploeg het heeft omgedraaid en de overtuiging erin heeft gekregen. Tegen Italië moeten we het echter vanaf het begin doen."

Laura Dijkema was ook blij dat het toch nog een wedstrijd was geworden tegen België. Zij had daar als invalster in de tweede set een groot aandeel in. "Ik doe gewoon mijn ding en wil energie geven. We konden iets meer druk op de service geven en kregen het ook verdedigend beter voor elkaar."

Tegen Italië moet de ploeg er zondag volgens de 32-jarige volleybalster volle bak in gaan. "We hebben niets te verliezen. Zij zijn de wereldkampioen, misschien is het ook wel lekker om zonder druk te spelen."

Meer uit Sport

Zieke Arnaldi meldt zich af voor halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.

52 minuten geleden
Verstappen rijdt ook in tweede vrije training Monaco derde tijd

MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.

2 uur geleden
Tennisser Zverev verslaat Menšík en staat in finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.

2 uur geleden
Van der Poel rijdt Ronde van Zwitserland in aanloop naar Tour

BRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.

3 uur geleden
Verstappen rijdt derde tijd in eerste vrije training in Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.

5 uur geleden
Serena Williams (44) speelt na rentree in Queen's ook in Berlijn

BERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.

7 uur geleden
Formule 1 nog zeker tien jaar in Las Vegas

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.

16 uur geleden