Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerders Van Dijk en Aké nemen het op voor Veerman

Aanvoerders Van Dijk en Aké nemen het op voor Veerman

WOLFSBURG (ANP) - Oranje-aanvoerders Virgil van Dijk en Nathan Aké hebben hun steun uitgesproken voor Joey Veerman. De middenvelder speelde dinsdag op het EK geen goede wedstrijd tegen Oostenrijk, werd nog in de eerste helft gewisseld en kreeg veel kritiek.

"We weten dat dit er bij hoort. Iedereen heeft wel eens zo'n wedstrijd gehad", vertelde reserveaanvoerder Nathan Aké voor het begin van een training in Wolfsburg. "Het is wel jammer dat sommige commentaren en opmerkingen in de media te ver gingen. Gisteren was de familie even bij ons en hadden we een rustdag. Dat was goed, om ons even van het voetbal af te sluiten."

Van Dijk verduidelijkte wat Aké bedoelde. "Richting Joey werd er gezegd dat het einde verhaal is voor hem bij Oranje. Voor hem persoonlijk is dat heel pijnlijk. Natuurlijk speelde hij niet goed. Moeilijke momenten zitten er ook tussen", aldus de aanvoerder. "We hebben veel met hem gesproken. Uiteindelijk gaat het er om hoe je er zelf mee omgaat. Wij kunnen wel zoveel zeggen. Wat ik nu zie en aanvoel, is dat het goed met hem gaat en dat de volledige focus op Roemenië ligt."

De aanvoerder leeft mee met de Volendammer. "Ik denk dat hij totaal geen intentie heeft om een slechte wedstrijd te spelen en een bal te verliezen en een duel te verliezen. Dat gebeurt helaas. Je moet uiteindelijk ook met de gevolgen omgaan. Dat is niet altijd even makkelijk."

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

1 uur geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

12 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

12 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

13 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

14 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

15 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

15 uur geleden