Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerders Van Dijk en Aké nemen het op voor Veerman

Aanvoerders Van Dijk en Aké nemen het op voor Veerman

WOLFSBURG (ANP) - Oranje-aanvoerders Virgil van Dijk en Nathan Aké hebben hun steun uitgesproken voor Joey Veerman. De middenvelder speelde dinsdag op het EK geen goede wedstrijd tegen Oostenrijk, werd nog in de eerste helft gewisseld en kreeg veel kritiek.

"We weten dat dit er bij hoort. Iedereen heeft wel eens zo'n wedstrijd gehad", vertelde reserveaanvoerder Nathan Aké voor het begin van een training in Wolfsburg. "Het is wel jammer dat sommige commentaren en opmerkingen in de media te ver gingen. Gisteren was de familie even bij ons en hadden we een rustdag. Dat was goed, om ons even van het voetbal af te sluiten."

Van Dijk verduidelijkte wat Aké bedoelde. "Richting Joey werd er gezegd dat het einde verhaal is voor hem bij Oranje. Voor hem persoonlijk is dat heel pijnlijk. Natuurlijk speelde hij niet goed. Moeilijke momenten zitten er ook tussen", aldus de aanvoerder. "We hebben veel met hem gesproken. Uiteindelijk gaat het er om hoe je er zelf mee omgaat. Wij kunnen wel zoveel zeggen. Wat ik nu zie en aanvoel, is dat het goed met hem gaat en dat de volledige focus op Roemenië ligt."

De aanvoerder leeft mee met de Volendammer. "Ik denk dat hij totaal geen intentie heeft om een slechte wedstrijd te spelen en een bal te verliezen en een duel te verliezen. Dat gebeurt helaas. Je moet uiteindelijk ook met de gevolgen omgaan. Dat is niet altijd even makkelijk."

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met Read en Steijn tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.

17 minuten geleden
PSV verwacht deze maand duidelijkheid over toekomst trainer Bosz

HILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

18 minuten geleden
PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

1 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

13 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

13 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

14 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

14 uur geleden