Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Wijndal ziet AZ te veel kansen missen

Aanvoerder Wijndal ziet AZ te veel kansen missen

ALKMAAR (ANP) - Owen Wijndal hoefde niet lang na te denken over de vraag waarom AZ zich niet heeft geplaatst voor de kwartfinales van de Conference League. "We waren denk ik beter en kregen de beste kansen", zei de aanvoerder na een gelijkspel tegen Bodø/Glimt na verlenging (2-2). "Maar als je die niet benut, dan krijg je dit."

Vangelis Pavlidis schoot AZ voor rust tweemaal op voorsprong. "En we hadden er nog wel meer kunnen maken", zei Wijndal, die de kampioen van Noorwegen op 1-1 zag komen na een fout van Bruno Martins Indi. Jesper Karlsson schoot in de tweede helft op de lat en de ingevallen Kamal Sowah miste in de verlenging een grote kans op de 3-1. "Zij krijgen één kans in de verlenging, maar die gaat er dan wel in", zei Wijndal over de 2-2 van Alfons Sampsted.

AZ werd eerder deze maand door Ajax uitgeschakeld in de halve finale van de KNVB-beker. De club uit Alkmaar won in maart alleen van NEC. "We hadden graag de finale van de KNVB-beker gespeeld", zei Wijndal. "En we waren graag verder gegaan in Europa. Maar nu moeten we er in de Eredivisie maar het beste van maken. Zondag spelen we tegen Willem II, dan moeten we deze teleurstelling hebben verwerkt."

AZ staat vierde in de Eredivisie, op basis van een beter doelsaldo dan FC Twente. Feyenoord, de nummer 3 van de ranglijst, heeft vier punten meer.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

1 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

1 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

3 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

6 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

19 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

19 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

21 uur geleden