Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Wijndal ziet AZ te veel kansen missen

Aanvoerder Wijndal ziet AZ te veel kansen missen

ALKMAAR (ANP) - Owen Wijndal hoefde niet lang na te denken over de vraag waarom AZ zich niet heeft geplaatst voor de kwartfinales van de Conference League. "We waren denk ik beter en kregen de beste kansen", zei de aanvoerder na een gelijkspel tegen Bodø/Glimt na verlenging (2-2). "Maar als je die niet benut, dan krijg je dit."

Vangelis Pavlidis schoot AZ voor rust tweemaal op voorsprong. "En we hadden er nog wel meer kunnen maken", zei Wijndal, die de kampioen van Noorwegen op 1-1 zag komen na een fout van Bruno Martins Indi. Jesper Karlsson schoot in de tweede helft op de lat en de ingevallen Kamal Sowah miste in de verlenging een grote kans op de 3-1. "Zij krijgen één kans in de verlenging, maar die gaat er dan wel in", zei Wijndal over de 2-2 van Alfons Sampsted.

AZ werd eerder deze maand door Ajax uitgeschakeld in de halve finale van de KNVB-beker. De club uit Alkmaar won in maart alleen van NEC. "We hadden graag de finale van de KNVB-beker gespeeld", zei Wijndal. "En we waren graag verder gegaan in Europa. Maar nu moeten we er in de Eredivisie maar het beste van maken. Zondag spelen we tegen Willem II, dan moeten we deze teleurstelling hebben verwerkt."

AZ staat vierde in de Eredivisie, op basis van een beter doelsaldo dan FC Twente. Feyenoord, de nummer 3 van de ranglijst, heeft vier punten meer.

Meer uit Voetbal

Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

1 uur geleden
AZ strandt tegen Sjachtar in kwartfinale Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.

2 uur geleden
Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

5 uur geleden
AZ zonder Goes, Mijnans, Smit en Parrott tegen Sjachtar

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.

5 uur geleden
Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

6 uur geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

7 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

10 uur geleden