Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Wijndal ziet AZ te veel kansen missen

Aanvoerder Wijndal ziet AZ te veel kansen missen

ALKMAAR (ANP) - Owen Wijndal hoefde niet lang na te denken over de vraag waarom AZ zich niet heeft geplaatst voor de kwartfinales van de Conference League. "We waren denk ik beter en kregen de beste kansen", zei de aanvoerder na een gelijkspel tegen Bodø/Glimt na verlenging (2-2). "Maar als je die niet benut, dan krijg je dit."

Vangelis Pavlidis schoot AZ voor rust tweemaal op voorsprong. "En we hadden er nog wel meer kunnen maken", zei Wijndal, die de kampioen van Noorwegen op 1-1 zag komen na een fout van Bruno Martins Indi. Jesper Karlsson schoot in de tweede helft op de lat en de ingevallen Kamal Sowah miste in de verlenging een grote kans op de 3-1. "Zij krijgen één kans in de verlenging, maar die gaat er dan wel in", zei Wijndal over de 2-2 van Alfons Sampsted.

AZ werd eerder deze maand door Ajax uitgeschakeld in de halve finale van de KNVB-beker. De club uit Alkmaar won in maart alleen van NEC. "We hadden graag de finale van de KNVB-beker gespeeld", zei Wijndal. "En we waren graag verder gegaan in Europa. Maar nu moeten we er in de Eredivisie maar het beste van maken. Zondag spelen we tegen Willem II, dan moeten we deze teleurstelling hebben verwerkt."

AZ staat vierde in de Eredivisie, op basis van een beter doelsaldo dan FC Twente. Feyenoord, de nummer 3 van de ranglijst, heeft vier punten meer.

Meer uit Voetbal

Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

2 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

11 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

13 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

13 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

13 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

13 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

13 uur geleden