Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Wijndal: AZ zit in een 'flow'

Aanvoerder Wijndal: AZ zit in een 'flow'

ALKMAAR (ANP) - De selectie van AZ stapt woensdag met een goed gevoel het vliegtuig in richting Roemenië. Daar speelt de huidige nummer 9 van de Eredivisie donderdagavond de derde groepswedstrijd tegen CFR Cluj in de Conference League. De Alkmaarse ploeg won de laatste vier wedstrijden en maakte vooral afgelopen zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (5-1) veel indruk.

Aanvoerder Owen Wijndal is een van de spelers bij AZ die de juiste vorm gevonden lijkt te hebben. "Ik begin weer op een aardig niveau te komen", beaamt de 21-jarige vleugelverdediger op de website van zijn club. "Of de oude Owen nu terug is? Weet ik niet, ik vind dat ik eerst maar eens een paar wedstrijden op rij goed moet spelen. Maar ik ben weer fit en werk toe naar mijn niveau van vorig seizoen."

Dat AZ momenteel veel wedstrijden in korte tijd speelt, vindt Wijndal geen enkel probleem. "Als je veel duels op rij wint en vertrouwen hebt, maakt het niet zoveel uit hoeveel wedstrijden je speelt. Je voelt je dan toch wel goed. Gezien de flow waarin we nu zitten, is het alleen maar lekker om in korte tijd vaak in actie te komen."

Wijndal kijkt uit naar het Roemeense uitstapje. "Cluj is de regerend kampioen van Roemenië en staat ook nu weer bovenaan. Ze winnen veel in de competitie en wij hebben dus geen enkele reden om ze te onderschatten. Ik denk dat we een heel goede tegenstander treffen." AZ leidt in groep D met 4 punten. Cluj staat op 1 punt na twee speelronden.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

2 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

6 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

6 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

9 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

10 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

11 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

12 uur geleden