Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Wijnaldum: pijnlijk dit, moeilijk

Aanvoerder Wijnaldum: pijnlijk dit, moeilijk

BOEDAPEST (ANP) - Aanvoerder Georginio Wijnaldum kon maar moeilijk de juiste woorden vinden, kort nadat het Nederlands elftal op het Europees kampioenschap voetbal was uitgeschakeld door Tsjechië. "Dit is pijnlijk, moeilijk om te verwerken", zei de bij Liverpool vertrekkende international.

Hij had het het gevoel dat er kansen waren. "De voorbereiding verliep moeilijk. Er was kritiek. Maar in de groepsfase groeiden we in het toernooi. We werden beter. En dan hebben we vandaag ineens een off-day. Ik kan het moeilijk verklaren."

Wat er mis ging? Van alles, vond Wijnaldum. "We geven de goals weg, maken de kansen die we krijgen niet af. Dan moeten we na die rode kaart met een man minder verder. Toen lukte het niet meer. Maar ook daarvoor al hebben we te weinig laten zien."

Teleurstellend

Wijnaldum vond zijn eigen inbreng ondermaats, net als van enkele andere belangrijk internationals. "Die wedstrijden zitten er tussen. Je hoopt dat je het dan als team kan oppakken", zei de aanvoerder, die zag dat dat niet lukte. "Helaas heeft één minuut de wedstrijd bepaald."

Tsjechië staat slechts op de veertigste plaats op de wereldranglijst. Uitschakeling tegen een relatief gezien klein land doet extra pijn. Wijnaldum: "We hadden niet gedacht even over Tsjechië heen te lopen. Het is enorm teleurstellend dat we er op deze manier uitgaan. Het is pijnlijk hoe het is verlopen en hoe het nu eindigt."

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

2 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

2 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

5 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

14 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

19 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

19 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

20 uur geleden