Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Vriends verruilt Sparta na acht jaar voor buitenland

Aanvoerder Vriends verruilt Sparta na acht jaar voor buitenland

ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Bart Vriends vertrekt na acht seizoenen bij Sparta Rotterdam voor een buitenlands avontuur. Het is nog niet bekend bij welke club de 33-jarige verdediger zijn carrière vervolgt.

"Ik was met de club in gesprek om langer te blijven en stond daar ook voor open, maar ik heb altijd de wens gehad om een avontuur buiten de grenzen aan te gaan. Daar kwam nu een mooie mogelijkheid, die ik moest grijpen", licht Vriends toe via de clubwebsite van Sparta.

"Bart is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een boegbeeld voor de club", reageert technisch directeur Gerard Nijkamp. "Als ervaren speler is hij, zowel binnen als buiten de lijnen, van grote waarde geweest voor Sparta en heeft hij zijn stempel op de prestaties gedrukt. We hadden hem heel graag langer gehouden, maar begrijpen dat hij deze stap graag wil maken."

Vriends kwam in 2016 over van Go Ahead Eagles en maakte in Rotterdam een promotie naar de Eredivisie en drie play-offs om Europees voetbal mee. De verdediger kwam tot 215 wedstrijden in het shirt van Sparta.

Meer uit Voetbal

Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

1 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

2 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

2 uur geleden
Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

4 uur geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

4 uur geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

4 uur geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

4 uur geleden