Aanvoerder van Tsjechië hoopt dat hij tegen Oranje kan spelen
BOEDAPEST (ANP) - Vladimir Darida hoopt dat hij zondag met Tsjechië tegen het Nederlands elftal op het EK kan voetballen. "Ik laat me nog steeds behandelen door fysiotherapeuten", zei de aanvoerder van de Tsjechen. "Ik ga niet speculeren over mijn kansen op een basisplaats. We zien het zondag wel."
Darida viel vrijdag geblesseerd uit op de training en miste zaterdag ook de afsluitende oefensessie voor het duel in de uitverkochte Puskás Aréna van Boedapest.
Tsjechië zou zaterdag eigenlijk in de hoofdstad van Hongarije trainen, maar de tegenstander van Oranje oefende uiteindelijk in Praag, vanwege technische problemen met het vliegtuig. "Dat was allemaal niet ideaal", zei Darida. "Maar we hebben erg snel op de situatie gereageerd. Dat is wel goed."
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
7 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
8 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
9 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
11 uur geleden