Aanvoerder Van Polen 'moedeloos' van nieuwe nederlaag PEC
ZWOLLE (ANP) - Om moedeloos van te worden. Anders kon aanvoerder Bram van Polen de nieuwe deceptie van PEC Zwolle niet verwoorden. PEC verloor voor de zevende keer dit seizoen en staat stijf onderaan in de Eredivisie. Van Polen was nota bene de veroorzaker van het nieuwste leed; hij schoot de bal in eigen doel en bezorgde sc Heerenveen daarmee de zege van 1-0.
"Die bal komt volle bak op mijn scheenbeschermer en gaat precies mijn eigen doel in. Het is ongekend ongelukkig. Vooral omdat we Henk Veerman, hun gevaarlijkste man, in onze zak hadden. Dan doet zo'n eigen goal extra pijn", zei Van Polen bij ESPN.
De aanvoerder moest in herhaling vallen bij het aangeven van de oorzaak voor de zoveelste nederlaag. "De bal wil er bij ons maar niet in vallen. Het is hopelijk een fase waarin we nu zitten en waar we wel gaan uitkomen. Zeker in deze wedstrijd hebben wij wel gewoon de grootste kansen gehad."
Trainer Art Langeler was ook duidelijk. "Het probleem is dat wij niet scoren", aldus de coach, die ietwat beschaamd naar de ranglijst zal kijken. PEC heeft 1 punt uit acht wedstrijden en pas twee keer gescoord dit seizoen. "Dat zal echt beter moeten en ik geloof er ook in dat het zal gebeuren, want in veel wedstrijden hebben we niet onder gedaan voor de tegenstander en kansen gekregen. Ook tegen Heerenveen was ons teamspel best goed en hadden we de beste mogelijkheden om te scoren."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
6 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
10 uur geleden