Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Van Polen 'moedeloos' van nieuwe nederlaag PEC

Aanvoerder Van Polen 'moedeloos' van nieuwe nederlaag PEC

ZWOLLE (ANP) - Om moedeloos van te worden. Anders kon aanvoerder Bram van Polen de nieuwe deceptie van PEC Zwolle niet verwoorden. PEC verloor voor de zevende keer dit seizoen en staat stijf onderaan in de Eredivisie. Van Polen was nota bene de veroorzaker van het nieuwste leed; hij schoot de bal in eigen doel en bezorgde sc Heerenveen daarmee de zege van 1-0.

"Die bal komt volle bak op mijn scheenbeschermer en gaat precies mijn eigen doel in. Het is ongekend ongelukkig. Vooral omdat we Henk Veerman, hun gevaarlijkste man, in onze zak hadden. Dan doet zo'n eigen goal extra pijn", zei Van Polen bij ESPN.

De aanvoerder moest in herhaling vallen bij het aangeven van de oorzaak voor de zoveelste nederlaag. "De bal wil er bij ons maar niet in vallen. Het is hopelijk een fase waarin we nu zitten en waar we wel gaan uitkomen. Zeker in deze wedstrijd hebben wij wel gewoon de grootste kansen gehad."

Trainer Art Langeler was ook duidelijk. "Het probleem is dat wij niet scoren", aldus de coach, die ietwat beschaamd naar de ranglijst zal kijken. PEC heeft 1 punt uit acht wedstrijden en pas twee keer gescoord dit seizoen. "Dat zal echt beter moeten en ik geloof er ook in dat het zal gebeuren, want in veel wedstrijden hebben we niet onder gedaan voor de tegenstander en kansen gekregen. Ook tegen Heerenveen was ons teamspel best goed en hadden we de beste mogelijkheden om te scoren."

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

10 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

12 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

13 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

17 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

20 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

21 uur geleden