Aanvoerder Van Polen hekelt optreden van PEC Zwolle in Emmen
EMMEN (ANP) - Bram van Polen had geen goed woord over voor het optreden van zijn PEC Zwolle in het verloren uitduel met FC Emmen (3-2). "Het was niet slecht, het was dramatisch. We zijn schijterig in balbezit en lopen weg van de bal. Dat heeft met vertrouwen te maken. Ik mis een bepaalde durf", zei de aanvoerder bij ESPN.
"Het lijkt wel alsof we de bal niet willen, terwijl we best wel goed kunnen voetballen", vervolgde Van Polen, die Emmen voor het eerst dit seizoen een competitieduel zag winnen. "Maar dan moet je wel durven. Dingen van de training zie ik helemaal niet terug in wedstrijden. Of dat tussen de oren zit? Je zou zeggen dat het bij Emmen nog meer tussen de oren zou zitten dan bij ons. Het is dat wij voor de winterstop al veel puntjes hebben gepakt, maar hoe we nu voetballen, is echt dramatisch. En dan wint Emmen best wel makkelijk van ons."
PEC Zwolle is de nummer 13 van de Eredivisie. "Wij moeten ons zeker wel zorgen gaan maken", zei Van Polen. "Komende week speelt ADO Den Haag tegen Willem II en dan kan een van die ploegen op 7 punten van ons komen. Dus wij zijn zeker niet in de positie om ons geen zorgen te maken. We moeten ons heel erg zorgen maken juist, misschien moet dat besef er veel meer komen. Het is gewoon te vrijblijvend."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
25 minuten geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
48 minuten geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
3 uur geleden