Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Van Polen hekelt optreden van PEC Zwolle in Emmen

Aanvoerder Van Polen hekelt optreden van PEC Zwolle in Emmen

EMMEN (ANP) - Bram van Polen had geen goed woord over voor het optreden van zijn PEC Zwolle in het verloren uitduel met FC Emmen (3-2). "Het was niet slecht, het was dramatisch. We zijn schijterig in balbezit en lopen weg van de bal. Dat heeft met vertrouwen te maken. Ik mis een bepaalde durf", zei de aanvoerder bij ESPN.

"Het lijkt wel alsof we de bal niet willen, terwijl we best wel goed kunnen voetballen", vervolgde Van Polen, die Emmen voor het eerst dit seizoen een competitieduel zag winnen. "Maar dan moet je wel durven. Dingen van de training zie ik helemaal niet terug in wedstrijden. Of dat tussen de oren zit? Je zou zeggen dat het bij Emmen nog meer tussen de oren zou zitten dan bij ons. Het is dat wij voor de winterstop al veel puntjes hebben gepakt, maar hoe we nu voetballen, is echt dramatisch. En dan wint Emmen best wel makkelijk van ons."

PEC Zwolle is de nummer 13 van de Eredivisie. "Wij moeten ons zeker wel zorgen gaan maken", zei Van Polen. "Komende week speelt ADO Den Haag tegen Willem II en dan kan een van die ploegen op 7 punten van ons komen. Dus wij zijn zeker niet in de positie om ons geen zorgen te maken. We moeten ons heel erg zorgen maken juist, misschien moet dat besef er veel meer komen. Het is gewoon te vrijblijvend."

Meer uit Voetbal

Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

2 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

3 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

3 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

3 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

5 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

5 uur geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

6 uur geleden