Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Van Polen hekelt optreden van PEC Zwolle in Emmen

Aanvoerder Van Polen hekelt optreden van PEC Zwolle in Emmen

EMMEN (ANP) - Bram van Polen had geen goed woord over voor het optreden van zijn PEC Zwolle in het verloren uitduel met FC Emmen (3-2). "Het was niet slecht, het was dramatisch. We zijn schijterig in balbezit en lopen weg van de bal. Dat heeft met vertrouwen te maken. Ik mis een bepaalde durf", zei de aanvoerder bij ESPN.

"Het lijkt wel alsof we de bal niet willen, terwijl we best wel goed kunnen voetballen", vervolgde Van Polen, die Emmen voor het eerst dit seizoen een competitieduel zag winnen. "Maar dan moet je wel durven. Dingen van de training zie ik helemaal niet terug in wedstrijden. Of dat tussen de oren zit? Je zou zeggen dat het bij Emmen nog meer tussen de oren zou zitten dan bij ons. Het is dat wij voor de winterstop al veel puntjes hebben gepakt, maar hoe we nu voetballen, is echt dramatisch. En dan wint Emmen best wel makkelijk van ons."

PEC Zwolle is de nummer 13 van de Eredivisie. "Wij moeten ons zeker wel zorgen gaan maken", zei Van Polen. "Komende week speelt ADO Den Haag tegen Willem II en dan kan een van die ploegen op 7 punten van ons komen. Dus wij zijn zeker niet in de positie om ons geen zorgen te maken. We moeten ons heel erg zorgen maken juist, misschien moet dat besef er veel meer komen. Het is gewoon te vrijblijvend."

Meer uit Voetbal

Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

1 uur geleden
Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

9 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

9 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

9 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

10 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

10 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

12 uur geleden