Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Van Ginkel: PSV is de winnaar van het weekeinde

Aanvoerder Van Ginkel: PSV is de winnaar van het weekeinde

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Marco van Ginkel reageerde opgelucht na de zwaar bevochten overwinning in de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam (2-1). "We hebben heel veel kansen gehad, maar de keeper van Sparta haalde er een paar ongelooflijke ballen uit. We moesten tot de laatste 10 minuten wachten op doelpunten. Dat was wel even stressen, ja."

Van Ginkel bleef naar eigen zeggen tijdens de wedstrijd niettemin de moed erin houden. "Geloof moet je altijd hebben", zei hij bij ESPN. "Als je zoveel kansen krijgt, dan moet er wel een keer een bal goed vallen. We kwamen steeds dichterbij en uiteindelijk brak Ibrahim Sangaré de wedstrijd open met een heel mooi schot."

Volgens Van Ginkel toonde de Rotterdamse ploeg zich in Eindhoven een taaie tegenstander. "Sparta speelde heel verdedigend. Ze weten dat ze het hier moeilijk krijgen en dan parkeren ze hier echt de bus. We speelden ook veel te veel door het midden en te weinig over de zijkanten. Daarvoor verloren we de bal steeds met simpele combinaties."

In de slotfase kwam het toch nog goed voor PSV, dat nog wel een treffer van Lennart Thy moest incasseren. "Of wij de winnaar van het weekeinde zijn? Jazeker, en daar zijn we blij mee. De concurrentie heeft verloren en wij hebben gewonnen. We kunnen dus mooi aansluiten", doelde hij op de nederlagen van Ajax en Feyenoord.

Van Ginkel werd na een uur gewisseld door PSV-coach Roger Schmidt. "Of ik daar nog boos over ben? Nee hoor, dat gebeurt toch wel vaker? Geen probleem."

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

7 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

7 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

8 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

9 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

9 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

10 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

10 uur geleden