Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Van Ginkel blij weer eens mee te mogen doen bij PSV

Aanvoerder Van Ginkel blij weer eens mee te mogen doen bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marco van Ginkel was blij dat hij zondag voor het eerst in bijna drie maanden tijd weer eens een basisplaats bij PSV had. Dat was te danken aan het feit dat trainer Roger Schmidt, met het oog op de return in de kwartfinale van de Conference League tegen Leicester City, een aantal vaste basisspelers rust gaf.

"Ik ben blij er weer te staan, maar het was niet moeilijk voor me om weer in het ritme te komen", aldus Van Ginkel. "Je moet fit blijven, ook als je niet speelt." De vrij eenvoudige zege op RKC geeft de aanvoerder vertrouwen voor de komende beslissende weken. "Er komen hele belangrijke wedstrijden aan en we hebben veel fitte spelers die het verschil kunnen maken. Onze focus ligt nu op de wedstrijd tegen Leicester City, daarna volgt de bekerfinale, die we ook willen winnen."

Schmidt was tevreden met Van Ginkel en de anderen die zondag tegen RKC een kans kregen. "Ik heb veel waardering voor hoe het vandaag is gegaan. De spelers die de afgelopen weken minder hebben gespeeld, hebben zich goed laten zien", zei de Duitser.

De tweede treffer kwam op naam van Jordan Teze. De verdediger scoorde nog niet eerder in de Eredivisie. Schmidt: "Het was geen makkelijk doelpunt om te maken. Zijn loopactie was goed en de afronding ook. Teze is een veelzijdige speler. Hij doet het goed centraal in de verdediging en vandaag liet hij zich uitstekend zien als rechtsback."

Meer uit Voetbal

Oranje begint met Lang aan laatste training voor duel met Ecuador

ZEIST (ANP) - Noa Lang is begonnen aan de laatste training van het Nederlands elftal voor het oefenduel met Ecuador in Eindhoven. De vleugelaanvaller miste vrijdag de vriendschappelijke interland tegen Noorwegen (2-1) door een duimblessure.

23 minuten geleden
WK-ganger Kaapverdië wint oefenduel met Finland na strafschoppen

AUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.

4 uur geleden
Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

13 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

19 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

20 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

21 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

1 dag geleden