Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Van Ginkel blij weer eens mee te mogen doen bij PSV

Aanvoerder Van Ginkel blij weer eens mee te mogen doen bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marco van Ginkel was blij dat hij zondag voor het eerst in bijna drie maanden tijd weer eens een basisplaats bij PSV had. Dat was te danken aan het feit dat trainer Roger Schmidt, met het oog op de return in de kwartfinale van de Conference League tegen Leicester City, een aantal vaste basisspelers rust gaf.

"Ik ben blij er weer te staan, maar het was niet moeilijk voor me om weer in het ritme te komen", aldus Van Ginkel. "Je moet fit blijven, ook als je niet speelt." De vrij eenvoudige zege op RKC geeft de aanvoerder vertrouwen voor de komende beslissende weken. "Er komen hele belangrijke wedstrijden aan en we hebben veel fitte spelers die het verschil kunnen maken. Onze focus ligt nu op de wedstrijd tegen Leicester City, daarna volgt de bekerfinale, die we ook willen winnen."

Schmidt was tevreden met Van Ginkel en de anderen die zondag tegen RKC een kans kregen. "Ik heb veel waardering voor hoe het vandaag is gegaan. De spelers die de afgelopen weken minder hebben gespeeld, hebben zich goed laten zien", zei de Duitser.

De tweede treffer kwam op naam van Jordan Teze. De verdediger scoorde nog niet eerder in de Eredivisie. Schmidt: "Het was geen makkelijk doelpunt om te maken. Zijn loopactie was goed en de afronding ook. Teze is een veelzijdige speler. Hij doet het goed centraal in de verdediging en vandaag liet hij zich uitstekend zien als rechtsback."

Meer uit Voetbal

Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

1 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

2 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

3 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

4 uur geleden
Depay voorlopig aan de kant met knieblessure

BELO HORIZONTE (ANP) - Memphis Depay kan voorlopig niet in actie komen voor zijn club Corinthians. De topscorer aller tijden van Oranje ontbrak in de nacht van zondag op maandag (Nederlandse tijd) bij de verloren wedstrijd van Corinthians tegen Cruzeiro (0-3) vanwege een knieblessure en heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd van het jaar al gespeeld.

9 uur geleden
Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

21 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

1 dag geleden