Aanvoerder Van Dijk: vooral de eerste helft was uitstekend
AMSTERDAM (ANP) - De stemming bij Oranje is na drie wedstrijden onder bondscoach Louis van Gaal weer goed. "Het kan snel omslaan", zei aanvoerder Virgil van Dijk bij de NOS na de overwinning (6-1) op Turkije. "Over deze wedstrijd kunnen we alleen maar positief praten, vooral over de eerste helft. Daarin ging bijna alles goed."
Dat kwam mede door het doelpunt van Davy Klaassen in de eerste minuut. "Zo'n snelle treffer helpt natuurlijk enorm", vervolgde Van Dijk. "Dat geeft een 'boost'. Wat we vooral heel goed deden, was bij balverlies de bal heel snel terugveroveren. Tegen Montenegro ging dat al goed, maar nu nog veel beter."
Waarom het zo goed ging? Van Dijk: "We hebben heel veel besprekingen gehad en veel nabesproken van de afgelopen twee duels. We wisten dat het vandaag moeilijk zou kunnen worden. Maar door uitstekend aan de wedstrijd te beginnen, hebben we dat voorkomen."
In de laatste minuten raakte Van Dijk nog geblesseerd aan een enkel. "Het valt gelukkig mee", zei de verdediger van Liverpool, die net hersteld is van een zware knieblessure.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creƫerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
9 uur geleden