Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Van Dijk vond Oranje op alle fronten goed

Aanvoerder Van Dijk vond Oranje op alle fronten goed

BRUSSEL (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk vond dat Oranje in Brussel tegen België op alle fronten goed heeft gespeeld. Dat zei hij na de 1-4 overwinning van het Nederlands elftal. "Dit was voor ons een goede start van de Nations League", aldus de verdediger van Liverpool bij de NOS. "We hebben ons plan heel goed uitgevoerd. Vaak veroverden we de bal op gevaarlijke plekken. Daardoor zijn ook doelpunten gevallen."

"Een goede overwinning, met goed voetbal, met én zonder bal hebben we uitstekend gespeeld", vervolgde Van Dijk. "We hebben mooie goals gemaakt, iedereen was goed. Op naar meer, zou ik zeggen." Van Dijk speelt de resterende drie duels echter niet mee, hij krijgt vakantie van bondscoach Louis van Gaal.

De tegentreffer in de slotfase betreurde Van Dijk nog wel. "Als verdediger wil je graag de nul houden. Helaas gaat die er dan toch in. Zij speelden in die fase alles-of-niets, wij waren misschien wat vermoeid. Het doet niets af aan deze fraaie overwinning."

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

3 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

6 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

6 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

8 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

9 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

9 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

11 uur geleden