
Aanvoerder Van Dijk kan leven met punt tegen Frankrijk
LEIPZIG (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk zei in een eerste reactie na het doelpuntloos gelijkspel tegen Frankrijk dat hij kon leven met een punt. De verdediger van Oranje zag ook positieve punten en kijkt alweer vooruit.
"Wij konden er een paar keer op de counter goed uitkomen, maar een punt is mooi meegenomen", vond Van Dijk in een eerste reactie bij de NOS. "We verliezen niet en hebben alles in eigen hand. Nou gaan we verder."
De aanvoerder gaf toe dat Nederland het moeilijk had tegen Frankrijk. "Je speelt tegen Frankrijk. Dat is niet gek. Maar de bereidheid en vechtlust en het verdedigen was ook heel positief."
Xavi Simons schoot Oranje op voorsprong, maar het doelpunt werd afgekeurd omdat Denzel Dumfries buitenspel stond. Van Dijk was het niet eens met die beslissing. "Voor mijn gevoel was het een geldige goal, met wat ik zag van achteren. Maar hij geeft 'm niet. Dat was jammer."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Gennaro Gattuso is de nieuwe bondscoach van de Italiaanse voetballers. De 47-jarige oud-international, die in 2006 met zijn land de wereldtitel won, is de opvolger van Luciano Spalletti. Die werd eerder deze maand ontslagen.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery voetbalt komend seizoen weer voor NEC. De Nijmegenaren nemen de 37-jarige middenvelder over van Antwerp FC. Een jaar geleden verruilde Chery NEC voor de Belgische club.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Mathys Tel blijft voor Tottenham Hotspur uitkomen. De Franse aanvaller heeft een zesjarig contract ondertekend, zo maakte de club uit Londen bekend. De twintigjarige jeugdinternational van Frankrijk speelde de afgelopen vier maanden al op huurbasis voor de Spurs.
8 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Mehdi Taremi mist mogelijk de eerste wedstrijd van Internazionale op het WK voor clubs. De aanvaller uit Iran kan niet vanuit zijn geboorteland naar de Verenigde Staten vliegen. Iran heeft het luchtruim gesloten na aanvallen van Israël.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - De openingswedstrijd voor het WK voor clubs heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel tussen Inter Miami en Al-Ahly eindigde in 0-0.
11 uur geledenROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.
1 dag geleden