Aanvoerder Van Dijk: geen excuses, matig tot slecht
AMSTERDAM (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van het Nederlands elftal hield een "rot gevoel" over aan de verloren thuiswedstrijd tegen Italië in de Nations League (0-1). "Het was een heel matige wedstrijd van onze kant", gaf de verdediger van Liverpool toe bij de NOS. "We konden niet echt druk zetten of zo en we waren slordig in balbezit. Het veld hielp ook niet echt mee, maar dat mag geen excuus zijn. Ik wil sowieso voor deze nederlaag geen excuses aanvoeren."
Volgens Van Dijk had Oranje het veel beter kunnen en ook moeten doen. "In de tweede helft kwam er meer pit en strijd in en namen we ook wat meer risico. Daardoor konden we nog wel tot een aantal gevaarlijke momenten komen, maar de conclusie is dat het matig tot slecht was."
Van Dijk zag Italië een slimme wedstrijd spelen. "Dat moet je toegeven. Ze hadden heel veel bewegende spelers die van links naar rechts goed positie probeerden te kiezen. We kregen er geen druk en geen vat op. Het was matig tot slecht bij ons."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
8 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden