Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Trauner ziet Feyenoord nog ritme missen

Aanvoerder Trauner ziet Feyenoord nog ritme missen

ROTTERDAM (ANP) - De slechte seizoensstart van Feyenoord is volgens aanvoerder Gernot Trauner geen reden tot paniek. "We wilden dominanter zijn, maar dat is op dit moment niet eenvoudig voor ons", zei de Oostenrijker na het gelijkspel (2-2) bij Sparta Rotterdam. "We zitten in het begin van het seizoen en missen nog een beetje ritme. Dat is niet zo heel gek, dat komt vanzelf."

Trauner ziet dat tegenstanders zich aanpassen aan Feyenoord door ver in te zakken en te proberen toe te slaan uit counters. "Dat was het plan van Sparta vandaag. Ik denk dat we het onszelf in de eerste helft moeilijk maakten door in een traag tempo te spelen en te veel balverlies te lijden", aldus de centrale verdediger, die wel te spreken was over de mentaliteit van Feyenoord.

De Rotterdammers maakten in de slotfase een achterstand van twee doelpunten ongedaan en wonnen zelfs nog bijna. Trauner: "We bleven gaan, net als vorig seizoen. Dat leverde nu nog 1 punt op, helaas geen 3. Dat is wel goed voor ons zelfvertrouwen. Het kwam vandaag aan op details. We zijn niet zo ver verwijderd van waar we naartoe willen. We moeten oplossingen vinden voor de dingen die niet goed gingen. Daar blijven we naar zoeken."

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

8 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

9 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

9 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

10 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

11 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

13 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

14 uur geleden