Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Trauner ziet Feyenoord nog ritme missen

Aanvoerder Trauner ziet Feyenoord nog ritme missen

ROTTERDAM (ANP) - De slechte seizoensstart van Feyenoord is volgens aanvoerder Gernot Trauner geen reden tot paniek. "We wilden dominanter zijn, maar dat is op dit moment niet eenvoudig voor ons", zei de Oostenrijker na het gelijkspel (2-2) bij Sparta Rotterdam. "We zitten in het begin van het seizoen en missen nog een beetje ritme. Dat is niet zo heel gek, dat komt vanzelf."

Trauner ziet dat tegenstanders zich aanpassen aan Feyenoord door ver in te zakken en te proberen toe te slaan uit counters. "Dat was het plan van Sparta vandaag. Ik denk dat we het onszelf in de eerste helft moeilijk maakten door in een traag tempo te spelen en te veel balverlies te lijden", aldus de centrale verdediger, die wel te spreken was over de mentaliteit van Feyenoord.

De Rotterdammers maakten in de slotfase een achterstand van twee doelpunten ongedaan en wonnen zelfs nog bijna. Trauner: "We bleven gaan, net als vorig seizoen. Dat leverde nu nog 1 punt op, helaas geen 3. Dat is wel goed voor ons zelfvertrouwen. Het kwam vandaag aan op details. We zijn niet zo ver verwijderd van waar we naartoe willen. We moeten oplossingen vinden voor de dingen die niet goed gingen. Daar blijven we naar zoeken."

Meer uit Voetbal

PSG verstevigt koppositie na winst tegen Le Havre

LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.

10 uur geleden
Koploper Inter herstelt zich tegen Genoa van uitschakeling in CL

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.

11 uur geleden
Manchester City wint zonder Haaland nipt bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.

13 uur geleden
PSV op halve kracht ruim langs hekkensluiter Heracles

ALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.

13 uur geleden
Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

15 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

15 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

18 uur geleden