Aanvoerder Trauner ziet Feyenoord nog ritme missen
ROTTERDAM (ANP) - De slechte seizoensstart van Feyenoord is volgens aanvoerder Gernot Trauner geen reden tot paniek. "We wilden dominanter zijn, maar dat is op dit moment niet eenvoudig voor ons", zei de Oostenrijker na het gelijkspel (2-2) bij Sparta Rotterdam. "We zitten in het begin van het seizoen en missen nog een beetje ritme. Dat is niet zo heel gek, dat komt vanzelf."
Trauner ziet dat tegenstanders zich aanpassen aan Feyenoord door ver in te zakken en te proberen toe te slaan uit counters. "Dat was het plan van Sparta vandaag. Ik denk dat we het onszelf in de eerste helft moeilijk maakten door in een traag tempo te spelen en te veel balverlies te lijden", aldus de centrale verdediger, die wel te spreken was over de mentaliteit van Feyenoord.
De Rotterdammers maakten in de slotfase een achterstand van twee doelpunten ongedaan en wonnen zelfs nog bijna. Trauner: "We bleven gaan, net als vorig seizoen. Dat leverde nu nog 1 punt op, helaas geen 3. Dat is wel goed voor ons zelfvertrouwen. Het kwam vandaag aan op details. We zijn niet zo ver verwijderd van waar we naartoe willen. We moeten oplossingen vinden voor de dingen die niet goed gingen. Daar blijven we naar zoeken."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.
2 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Michiel Kramer heeft het einde van zijn carrière als profvoetballer aangekondigd. De 37-jarige aanvaller van RKC Waalwijk zet er aan het einde van dit seizoen een punt achter, na achttien seizoenen met 'ontelbaar veel momenten', meldt de Brabantse club uit de eerste divisie op X.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha speelde geen minuut mee bij FC Barcelona, maar had na afloop het hoogste woord. De geblesseerde aanvaller ging tekeer tegen de arbitrage. "We zijn bestolen. Niet alleen in deze wedstrijd, maar ook vorige week in de heenwedstrijd. De beslissingen van de scheidsrechter zijn ongelooflijk slecht geweest", zei hij na de winst van 2-1 op Atlético Madrid in de kwartfinale van de Champions League. Die zege was niet genoeg om de 2-0-nederlaag in het eerste duel goed te maken, waardoor Barcelona is uitgeschakeld.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-spits Hugo Ekitike heeft vermoedelijk een achillespees gescheurd in het met 2-0 verloren Champions League-duel met Paris Saint-Germain. "Het ziet er heel slecht uit, hoewel het moeilijk te zeggen is hoe ernstig het is", zei trainer Arne Slot na afloop van de wedstrijd tegen verslaggevers. Ekitike stond in de basis tegen PSG, maar viel voor rust al uit. Hij moest per brancard het veld af.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot betreurde de uitschakeling van Liverpool in de Champions League en gaf het missen van de vele kansen de schuld van de thuisnederlaag tegen titelhouder Paris Saint-Germain in de kwartfinale (0-2). "Helaas was dit weer een van de wedstrijden in dit seizoen waarin we de kansen die we kregen niet benutten", zei de Nederlandse coach na afloop tegen verslaggevers. "Opnieuw presteerden we ondermaats als het gaat om afronden en dat doen we het hele seizoen al."
4 uur geledenBREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.
10 uur geleden