Aanvoerder Trauner ziet Feyenoord nog ritme missen
ROTTERDAM (ANP) - De slechte seizoensstart van Feyenoord is volgens aanvoerder Gernot Trauner geen reden tot paniek. "We wilden dominanter zijn, maar dat is op dit moment niet eenvoudig voor ons", zei de Oostenrijker na het gelijkspel (2-2) bij Sparta Rotterdam. "We zitten in het begin van het seizoen en missen nog een beetje ritme. Dat is niet zo heel gek, dat komt vanzelf."
Trauner ziet dat tegenstanders zich aanpassen aan Feyenoord door ver in te zakken en te proberen toe te slaan uit counters. "Dat was het plan van Sparta vandaag. Ik denk dat we het onszelf in de eerste helft moeilijk maakten door in een traag tempo te spelen en te veel balverlies te lijden", aldus de centrale verdediger, die wel te spreken was over de mentaliteit van Feyenoord.
De Rotterdammers maakten in de slotfase een achterstand van twee doelpunten ongedaan en wonnen zelfs nog bijna. Trauner: "We bleven gaan, net als vorig seizoen. Dat leverde nu nog 1 punt op, helaas geen 3. Dat is wel goed voor ons zelfvertrouwen. Het kwam vandaag aan op details. We zijn niet zo ver verwijderd van waar we naartoe willen. We moeten oplossingen vinden voor de dingen die niet goed gingen. Daar blijven we naar zoeken."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
50 minuten geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
52 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
3 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
4 uur geledenTOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.
12 uur geledenDUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."
12 uur geleden