Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Trauner keert terug in selectie van Feyenoord

Aanvoerder Trauner keert terug in selectie van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Gernot Trauner keert terug in de selectie van Feyenoord. Trainer Arne Slot heeft zijn nieuwe aanvoerder opgenomen in de spelersgroep voor de stadsderby van zondag tegen Sparta Rotterdam.

Trauner miste een groot deel van de voorbereiding op het nieuwe seizoen, omdat hij nog onvoldoende hersteld was van een knieblessure. Hij kwam niet in actie in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen PSV (0-1) en miste ook het competitieduel met Fortuna Sittard (0-0).

"Maar hij heeft nu voldoende getraind om er weer bij te zitten", zei Slot. "We trainen zaterdag nog en dan moeten we even bekijken of hij kan beginnen of dat het beter is dat hij op de bank plaatsneemt."

Alles geven

Slot kan tegen Sparta geen beroep doen op Bart Nieuwkoop, de rechtsback die geschorst is vanwege de rode kaart die hij vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard kreeg. Marcus Pedersen, eveneens een rechtervleugelverdediger, is er waarschijnlijk ook niet bij. De Noor staat voor een vertrek naar de Italiaanse club Sassuolo, die hem wil huren met een optie tot koop.

Daardoor is Lutsharel Geertruida zondag vermoedelijk de rechtsback van Feyenoord op Het Kasteel. Als Trauner niet begint, dan start de van PEC Zwolle overgekomen Thomas Beelen vermoedelijk als centrale verdediger. "Hij heeft het tegen Fortuna een uur lang naar behoren gedaan", zei Slot.

De coach van Feyenoord verwacht een reactie van zijn spelers na de mislukte competitiestart tegen Fortuna Sittard. "Ik kan geen overwinning eisen", zei hij. "Maar ik kan wel eisen dat ze op alle trainingen en in de wedstrijd alles geven. Dat hebben ze deze week op alle trainingen gedaan. Als wij alles geven en in een hoog tempo spelen, dan is de kans heel groot dat we winnen."

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

10 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

13 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

15 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

18 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

23 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

23 uur geleden