Aanvoerder Timber prijst vooral de strijdlust van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber was na de zege van Feyenoord op FC Twente (2-1) vooral tevreden over de strijdlust van zijn ploeg. "Daar begint het allemaal mee", zei de aanvoerder. "Natuurlijk moet het nog beter, maar dat heeft soms ook even tijd nodig. Feyenoord staat ook wel voor hard werken en strijden. De rest komt daarna wel. Daar heb ik vertrouwen in. We zijn een team in opbouw."
Timber was niet helemaal tevreden over het spel van zijn ploeg in De Kuip. Daan Rots verzuimde het goede spel van FC Twente te belonen met de openingstreffer. "We zetten niet goed druk en dan kan iedereen goed tegen ons voetballen, zeker FC Twente", zei de middenvelder die zijn ploeg nog voor rust de basis voor de zege zag leggen.
De Japanse spits Ayase Ueda opende de score en Hwang In-beom maakte vlak voor rust 2-0. Timber is erg tevreden over het spel van de Koreaanse doelpuntenmaker. "Hij pakt dingen snel op en spreekt goed Engels en is communicatief sterk. Hij is erg fit en als ik het heb over druk zetten met een hoge intensiteit is hij het perfecte voorbeeld. We zijn blij dat hij erbij is, want hij is van Champions League-niveau."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR/AFP) - De Gouden Bal wordt dit jaar voor het eerst in Londen uitgereikt. Dat is ter gelegenheid van de zeventigste editie van de trofee voor beste voetballer ter wereld, meldt de organisatie. De Engelsman Stanley Matthews won in 1956 als eerste de Gouden Bal.
6 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.
6 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
12 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
13 uur geleden