Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Timber prijst vooral de strijdlust van Feyenoord

Aanvoerder Timber prijst vooral de strijdlust van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber was na de zege van Feyenoord op FC Twente (2-1) vooral tevreden over de strijdlust van zijn ploeg. "Daar begint het allemaal mee", zei de aanvoerder. "Natuurlijk moet het nog beter, maar dat heeft soms ook even tijd nodig. Feyenoord staat ook wel voor hard werken en strijden. De rest komt daarna wel. Daar heb ik vertrouwen in. We zijn een team in opbouw."

Timber was niet helemaal tevreden over het spel van zijn ploeg in De Kuip. Daan Rots verzuimde het goede spel van FC Twente te belonen met de openingstreffer. "We zetten niet goed druk en dan kan iedereen goed tegen ons voetballen, zeker FC Twente", zei de middenvelder die zijn ploeg nog voor rust de basis voor de zege zag leggen.

De Japanse spits Ayase Ueda opende de score en Hwang In-beom maakte vlak voor rust 2-0. Timber is erg tevreden over het spel van de Koreaanse doelpuntenmaker. "Hij pakt dingen snel op en spreekt goed Engels en is communicatief sterk. Hij is erg fit en als ik het heb over druk zetten met een hoge intensiteit is hij het perfecte voorbeeld. We zijn blij dat hij erbij is, want hij is van Champions League-niveau."

Meer uit Voetbal

Grim: gelijkspel was maximaal haalbare voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

4 uur geleden
Ajax en NEC spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.

6 uur geleden
Manchester City verslaat Newcastle en verkleint gat met Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.

6 uur geleden
NAC wint van FC Volendam met 1-0 door doelpunt in slotfase

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.

6 uur geleden
Dortmund speelt gelijk in aanloop naar topduel met Bayern München

LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.

7 uur geleden
PSV na achterstand met 3-1 te sterk voor sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.

7 uur geleden
Real Madrid verliest bij Osasuna na doelpunt in slotfase

PAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.

7 uur geleden