Aanvoerder Timber prijst vooral de strijdlust van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber was na de zege van Feyenoord op FC Twente (2-1) vooral tevreden over de strijdlust van zijn ploeg. "Daar begint het allemaal mee", zei de aanvoerder. "Natuurlijk moet het nog beter, maar dat heeft soms ook even tijd nodig. Feyenoord staat ook wel voor hard werken en strijden. De rest komt daarna wel. Daar heb ik vertrouwen in. We zijn een team in opbouw."
Timber was niet helemaal tevreden over het spel van zijn ploeg in De Kuip. Daan Rots verzuimde het goede spel van FC Twente te belonen met de openingstreffer. "We zetten niet goed druk en dan kan iedereen goed tegen ons voetballen, zeker FC Twente", zei de middenvelder die zijn ploeg nog voor rust de basis voor de zege zag leggen.
De Japanse spits Ayase Ueda opende de score en Hwang In-beom maakte vlak voor rust 2-0. Timber is erg tevreden over het spel van de Koreaanse doelpuntenmaker. "Hij pakt dingen snel op en spreekt goed Engels en is communicatief sterk. Hij is erg fit en als ik het heb over druk zetten met een hoge intensiteit is hij het perfecte voorbeeld. We zijn blij dat hij erbij is, want hij is van Champions League-niveau."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) gaat voor Oostenrijk voetballen. Dat heeft de middenvelder van de Eindhovense voetbalclub gezegd tegen het Duitse Sky Sport. Wanner laat daarmee een interlandloopbaan voor Duitsland schieten. Hij kwam op het EK onder 21 van afgelopen zomer wel uit voor Jong Duitsland.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.
16 uur geledenALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.
21 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.
22 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.
22 uur geleden