Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Timber prijst vooral de strijdlust van Feyenoord

Aanvoerder Timber prijst vooral de strijdlust van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber was na de zege van Feyenoord op FC Twente (2-1) vooral tevreden over de strijdlust van zijn ploeg. "Daar begint het allemaal mee", zei de aanvoerder. "Natuurlijk moet het nog beter, maar dat heeft soms ook even tijd nodig. Feyenoord staat ook wel voor hard werken en strijden. De rest komt daarna wel. Daar heb ik vertrouwen in. We zijn een team in opbouw."

Timber was niet helemaal tevreden over het spel van zijn ploeg in De Kuip. Daan Rots verzuimde het goede spel van FC Twente te belonen met de openingstreffer. "We zetten niet goed druk en dan kan iedereen goed tegen ons voetballen, zeker FC Twente", zei de middenvelder die zijn ploeg nog voor rust de basis voor de zege zag leggen.

De Japanse spits Ayase Ueda opende de score en Hwang In-beom maakte vlak voor rust 2-0. Timber is erg tevreden over het spel van de Koreaanse doelpuntenmaker. "Hij pakt dingen snel op en spreekt goed Engels en is communicatief sterk. Hij is erg fit en als ik het heb over druk zetten met een hoge intensiteit is hij het perfecte voorbeeld. We zijn blij dat hij erbij is, want hij is van Champions League-niveau."

Meer uit Voetbal

Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

1 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

2 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

3 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

5 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

8 uur geleden
Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

20 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

22 uur geleden