Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Timber prijst vooral de strijdlust van Feyenoord

Aanvoerder Timber prijst vooral de strijdlust van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber was na de zege van Feyenoord op FC Twente (2-1) vooral tevreden over de strijdlust van zijn ploeg. "Daar begint het allemaal mee", zei de aanvoerder. "Natuurlijk moet het nog beter, maar dat heeft soms ook even tijd nodig. Feyenoord staat ook wel voor hard werken en strijden. De rest komt daarna wel. Daar heb ik vertrouwen in. We zijn een team in opbouw."

Timber was niet helemaal tevreden over het spel van zijn ploeg in De Kuip. Daan Rots verzuimde het goede spel van FC Twente te belonen met de openingstreffer. "We zetten niet goed druk en dan kan iedereen goed tegen ons voetballen, zeker FC Twente", zei de middenvelder die zijn ploeg nog voor rust de basis voor de zege zag leggen.

De Japanse spits Ayase Ueda opende de score en Hwang In-beom maakte vlak voor rust 2-0. Timber is erg tevreden over het spel van de Koreaanse doelpuntenmaker. "Hij pakt dingen snel op en spreekt goed Engels en is communicatief sterk. Hij is erg fit en als ik het heb over druk zetten met een hoge intensiteit is hij het perfecte voorbeeld. We zijn blij dat hij erbij is, want hij is van Champions League-niveau."

Meer uit Voetbal

UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

7 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

7 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

10 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

11 uur geleden
Vitesse wacht nog op definitieve goedkeuring overname

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".

11 uur geleden
Spaanse spits Aghehowa lijkt door blessure WK voetbal te missen

PORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).

12 uur geleden