Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Tadic mist Blind bij Ajax

Aanvoerder Tadic mist Blind bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Dusan Tadic mist Daley Blind bij Ajax. "We zijn 4,5 jaar geleden allebei naar Ajax gekomen en hebben samen een geweldige tijd met goede resultaten beleefd", zei hij na het gelijkspel tegen NEC (1-1). "Natuurlijk mis ik hem, maar ik weet ook niet precies wat er is gebeurd. We moeten verder."

Blind is naar Bayern München vertrokken, nadat hij voor de winterstop onder trainer Alfred Schreuder zijn basisplaats was verloren. Zonder de linksbenige international speelde Ajax gelijk tegen NEC (1-1). Tadic baalde van die uitslag. "Vooral in de eerste helft hadden we veel vaker moeten scoren", zei de aanvoerder die nu al vier competitiewedstrijden op rij niet heeft gewonnen met Ajax. "Natuurlijk is dat niet goed. We moeten veel beter", stelde hij.

"Toch vond ik ons in de eerste helft goed spelen", vervolgde Tadic. "Maar dat is niet voldoende. We moeten die kansen wel benutten. Jasper Cillessen keepte erg goed, maar wij moeten vaker scoren."

Ajax verzuimde te profiteren van het puntenverlies dat Feyenoord, PSV en AZ eerder dit weekeinde leden. Daardoor blijft Feyenoord de koploper, met een voorsprong van 3 punten op Ajax en PSV. FC Twente en AZ hebben 4 punten minder dan de lijstaanvoerder uit Rotterdam.

"Veel clubs kunnen kampioen worden", besefte Tadic met competitiewedstrijden tegen FC Twente en Feyenoord voor de boeg. "Wij moeten ervoor zorgen dat we aan het einde van het seizoen weer bovenaan staan."

Meer uit Voetbal

Oranje traint dag na gelijkspel tegen Grieken met negen spelers

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een dag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League met een select gezelschap getraind. Bondscoach Xavi Hernández verscheen vrijdag aan het begin van de avond met negen spelers op het veld in Zeist. Naast de reservedoelmannen Robin Roefs en Mark Flekken waren dat verdedigers Nathan Aké, Jorrel Hato en Jeremie Frimpong, middenvelders Teun Koopmeiners, Kenneth Taylor en Gjivai Zechiël en spits Joshua Zirkzee.

29 minuten geleden
PSV-aanvaller Pléa niet meer in actie in 2026

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvaller Alassane Pléa komt dit kalenderjaar niet meer in actie. Een woordvoerder van de landskampioen uit Eindhoven bevestigt een bericht van ESPN hierover.

31 minuten geleden
Feyenoorder Hadj Moussa verlaat selectie Algerije met blessure

ALGIERS (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft de selectie van Algerije verlaten met een blessure. De 24-jarige aanvaller is teruggekeerd naar zijn club, meldt de Algerijnse bond.

1 uur geleden
Onthuller malversaties ManCity verliest getuigenbescherming

LISSABON (ANP/RTR) - De klokkenluider achter Football Leaks, wiens onthullingen mede tot het onderzoek naar de financiële malversaties van Manchester City leidden, verliest zeer binnenkort zijn getuigenbescherming. Volgens zijn juridische team is de situatie van de Portugese hacker Rui Pinto 'kritiek', omdat hij over enkele dagen zijn beschermde woonadres moet verlaten zonder garantie op politiebescherming. "Zijn situatie is nu kritiek. De bedreigingen aan zijn adres zijn niet louter theoretisch; hij is afgelopen april in Lissabon aangevallen."

2 uur geleden
Voetbalsters PSV en Feyenoord treffen Duitse clubs in Europa Cup

NYON (ANP) - De voetbalsters van PSV spelen in de achtste finale van de Europa Cup tegen het Duitse Eintracht Frankfurt. Feyenoord treft met VfL Wolfsburg eveneens een Duitse tegenstander, terwijl Ajax is gekoppeld aan het Zweedse Malmö FF. Dat is het resultaat van de loting op vrijdag.

4 uur geleden
ManCity in beroep tegen uitspraak over financieel wangedrag

MANCHESTER (ANP/AFP/RTR) - Manchester City heeft vrijdag bevestigd dat de voetbalclub in beroep gaat tegen de uitspraak van een onafhankelijke commissie dat de club de financiële regels van de Premier League heeft overtreden.

6 uur geleden
FA: zaak ManCity heeft grote gevolgen voor integriteit voetbal

LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) stelt dat de bevindingen van een onafhankelijke commissie dat Manchester City de financiële regels heeft overtreden "aanzienlijke gevolgen hebben voor de integriteit van de sport". De topclub uit Manchester werd deze week schuldig bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18.

7 uur geleden