Aanvoerder Reus praat alweer over titelkansen Dortmund
DORTMUND (ANP) - De Bundesliga ligt vanwege de coronacrisis nog geruime tijd stil, maar de meeste clubs uit de hoogste Duitse voetbalcompetitie hebben voorzichtig de training hervat. Voor aanvoerder Marco Reus van Borussia Dortmund is dat aanleiding om al weer aan de titel te denken. "We willen nog steeds de titel winnen en ik denk dat we kampioen kunnen worden", zei de 44-voudig international in Sport Bild.
"Alles is nog mogelijk. Ik hoop dat we het seizoen kunnen afmaken en een spannend titelgevecht kunnen beleven. Doel is de dominantie van Bayern München te doorbreken", aldus Reus. In de Bundesliga staan nog negen speelronden op het programma. Bayern heeft aan kop van de ranglijst vier punten voorsprong op Dortmund. De club uit Beieren aast op zijn achtste kampioenschap op rij.
Reus liep begin februari een spierblessure op. "De druk om snel fit te worden is meestal veel groter. Nu gebruik ik de pauze om volledig te herstellen en mijn lichaam in topconditie te brengen", aldus de 30-jarige Reus, die hoopt dat de competitie in mei kan worden hervat. "Spelen zonder publiek is een verstandige optie. Ik denk dat voetbal een enorme kracht heeft en in deze deprimerende tijd ook afleiding en beleving kan brengen met 'spookwedstrijden'."
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
12 uur geleden