Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Reus praat alweer over titelkansen Dortmund

Aanvoerder Reus praat alweer over titelkansen Dortmund

DORTMUND (ANP) - De Bundesliga ligt vanwege de coronacrisis nog geruime tijd stil, maar de meeste clubs uit de hoogste Duitse voetbalcompetitie hebben voorzichtig de training hervat. Voor aanvoerder Marco Reus van Borussia Dortmund is dat aanleiding om al weer aan de titel te denken. "We willen nog steeds de titel winnen en ik denk dat we kampioen kunnen worden", zei de 44-voudig international in Sport Bild.

"Alles is nog mogelijk. Ik hoop dat we het seizoen kunnen afmaken en een spannend titelgevecht kunnen beleven. Doel is de dominantie van Bayern München te doorbreken", aldus Reus. In de Bundesliga staan nog negen speelronden op het programma. Bayern heeft aan kop van de ranglijst vier punten voorsprong op Dortmund. De club uit Beieren aast op zijn achtste kampioenschap op rij.

Reus liep begin februari een spierblessure op. "De druk om snel fit te worden is meestal veel groter. Nu gebruik ik de pauze om volledig te herstellen en mijn lichaam in topconditie te brengen", aldus de 30-jarige Reus, die hoopt dat de competitie in mei kan worden hervat. "Spelen zonder publiek is een verstandige optie. Ik denk dat voetbal een enorme kracht heeft en in deze deprimerende tijd ook afleiding en beleving kan brengen met 'spookwedstrijden'."

Meer uit Voetbal

Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

13 minuten geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

43 minuten geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

3 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

20 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

23 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

23 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

1 dag geleden