Aanvoerder Reus praat alweer over titelkansen Dortmund
DORTMUND (ANP) - De Bundesliga ligt vanwege de coronacrisis nog geruime tijd stil, maar de meeste clubs uit de hoogste Duitse voetbalcompetitie hebben voorzichtig de training hervat. Voor aanvoerder Marco Reus van Borussia Dortmund is dat aanleiding om al weer aan de titel te denken. "We willen nog steeds de titel winnen en ik denk dat we kampioen kunnen worden", zei de 44-voudig international in Sport Bild.
"Alles is nog mogelijk. Ik hoop dat we het seizoen kunnen afmaken en een spannend titelgevecht kunnen beleven. Doel is de dominantie van Bayern München te doorbreken", aldus Reus. In de Bundesliga staan nog negen speelronden op het programma. Bayern heeft aan kop van de ranglijst vier punten voorsprong op Dortmund. De club uit Beieren aast op zijn achtste kampioenschap op rij.
Reus liep begin februari een spierblessure op. "De druk om snel fit te worden is meestal veel groter. Nu gebruik ik de pauze om volledig te herstellen en mijn lichaam in topconditie te brengen", aldus de 30-jarige Reus, die hoopt dat de competitie in mei kan worden hervat. "Spelen zonder publiek is een verstandige optie. Ik denk dat voetbal een enorme kracht heeft en in deze deprimerende tijd ook afleiding en beleving kan brengen met 'spookwedstrijden'."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
21 uur geleden