Aanvoerder Pellegrini verlengt contract bij AS Roma
ROME (ANP) - De Italiaanse international Lorenzo Pellegrini heeft zijn contract bij AS Roma verlengd tot de zomer van 2026. De 25-jarige middenvelder, aanvoerder van de ploeg van trainer José Mourinho, speelt al vrijwel zijn hele carrière voor de club uit de Italiaanse hoofdstad. In ruim 160 wedstrijden maakte hij 25 doelpunten.
"Dit is wat ik altijd heb gewild: het verbond tussen mij, mijn team en mijn stad verstevigen", zei Pellegrini, die vanwege een spierblessure het EK van afgelopen zomer miste. Zonder de achttienvoudig international veroverde Italië de Europese titel.
Pellegrini komt uit de jeugd van AS Roma en debuteerde begin 2015 in de hoofdmacht. Na twee jaar bij Sassuolo keerde de middenvelder in 2017 als Italiaans international terug bij de Romeinen. Pellegrini kreeg dit jaar de aanvoerdersband. De captain maakte dit seizoen al zes doelpunten: drie in de Serie A en drie in de Conference League.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
10 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
50 minuten geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
10 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
12 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
13 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
23 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
23 uur geleden