Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Pellegrini verlengt contract bij AS Roma

Aanvoerder Pellegrini verlengt contract bij AS Roma

ROME (ANP) - De Italiaanse international Lorenzo Pellegrini heeft zijn contract bij AS Roma verlengd tot de zomer van 2026. De 25-jarige middenvelder, aanvoerder van de ploeg van trainer José Mourinho, speelt al vrijwel zijn hele carrière voor de club uit de Italiaanse hoofdstad. In ruim 160 wedstrijden maakte hij 25 doelpunten.

"Dit is wat ik altijd heb gewild: het verbond tussen mij, mijn team en mijn stad verstevigen", zei Pellegrini, die vanwege een spierblessure het EK van afgelopen zomer miste. Zonder de achttienvoudig international veroverde Italië de Europese titel.

Pellegrini komt uit de jeugd van AS Roma en debuteerde begin 2015 in de hoofdmacht. Na twee jaar bij Sassuolo keerde de middenvelder in 2017 als Italiaans international terug bij de Romeinen. Pellegrini kreeg dit jaar de aanvoerdersband. De captain maakte dit seizoen al zes doelpunten: drie in de Serie A en drie in de Conference League.

Meer uit Voetbal

Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

47 minuten geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

56 minuten geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

58 minuten geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

2 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

3 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

5 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

5 uur geleden