Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Nuytinck ziet dat NEC serieus genomen wordt voor finale

Aanvoerder Nuytinck ziet dat NEC serieus genomen wordt voor finale

ZEIST (ANP) - NEC reist zondag met vertrouwen af richting De Kuip voor de bekerfinale tegen Feyenoord. De Nijmegenaren hebben in de Eredivisie een reeks goede resultaten behaald tegen topploegen en koploper PSV zelfs de enige nederlaag van het seizoen bezorgd. "Veel mensen zien nu dat we een club zijn die je serieus moet nemen", zei aanvoerder Bram Nuytinck tijdens de persconferentie twee dagen voor de finale.

NEC won eind maart met 3-1 van PSV, terwijl eerder ook FC Twente en AZ werden verslagen en er gelijk werd gespeeld tegen Ajax en Feyenoord. "Dat geeft vertrouwen", wist Nuytinck. "De sfeer in de groep is goed en iedereen heeft er zin in. Wij blijven er wel rustig onder en we werken op onze eigen manier richting de finale."

Voor Nuytinck is de bekerfinale met NEC bijzonder. De 33-jarige verdediger keerde vorig jaar terug bij de club waar hij in de jeugd speelde en zijn carrière begon. Tussen de twee periodes door speelde hij voor Anderlecht, Udinese en Sampdoria.

'Extra speciaal'

"Ik heb ook Champions League-wedstrijden gespeeld en gespeeld om het kampioenschap met Anderlecht, die wedstrijden zijn denk ik vergelijkbaar. Maar dat het nu met NEC is, maakt het wel extra speciaal", aldus Nuytinck, die heeft gezien dat de stemming in Nijmegen ook uitstekend is. "De supporters zijn al heel lang bezig met de finale, dat begon al meteen na de halve finale. Voor een club als NEC is dit gigantisch."

De bekerfinale tussen Feyenoord en NEC begint zondag om 18.00 uur in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

40 minuten geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

1 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

2 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

3 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

4 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

18 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

18 uur geleden