Aanvoerder Nacho vertrekt na 23 jaar bij Real Madrid
MADRID (ANP) - Nacho Fernández vertrekt na 23 jaar bij Real Madrid. De 34-jarige aanvoerder heeft besloten zijn loopbaan elders voort te zetten. "Real Madrid wil zijn dankbaarheid en genegenheid uiten aan Nacho, een van de grote legendes van onze club", schrijft de winnaar van de Champions League op de eigen website.
Nacho arriveerde in 2001 bij de club, als 10-jarig jongetje. Sindsdien speelde hij 364 wedstrijden voor de club. Hij won liefst zes keer de Champions League. Hij pakte met de 'Koninklijke' 26 prijzen.
"Sinds hij als kind bij onze jeugdacademie kwam, is Nacho altijd een voorbeeld van verbetering voor iedereen geweest en heeft hij de liefde, erkenning en bewondering gekregen van alle Real Madrid-fans. Real Madrid is en blijft zijn thuis", aldus Florentino Pérez, de voorzitter van Real.
Nacho is momenteel met Spanje actief op het EK in Duitsland.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
13 uur geleden