Aanvoerder Nacho vertrekt na 23 jaar bij Real Madrid
MADRID (ANP) - Nacho Fernández vertrekt na 23 jaar bij Real Madrid. De 34-jarige aanvoerder heeft besloten zijn loopbaan elders voort te zetten. "Real Madrid wil zijn dankbaarheid en genegenheid uiten aan Nacho, een van de grote legendes van onze club", schrijft de winnaar van de Champions League op de eigen website.
Nacho arriveerde in 2001 bij de club, als 10-jarig jongetje. Sindsdien speelde hij 364 wedstrijden voor de club. Hij won liefst zes keer de Champions League. Hij pakte met de 'Koninklijke' 26 prijzen.
"Sinds hij als kind bij onze jeugdacademie kwam, is Nacho altijd een voorbeeld van verbetering voor iedereen geweest en heeft hij de liefde, erkenning en bewondering gekregen van alle Real Madrid-fans. Real Madrid is en blijft zijn thuis", aldus Florentino Pérez, de voorzitter van Real.
Nacho is momenteel met Spanje actief op het EK in Duitsland.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
49 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
52 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
1 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
2 uur geleden