Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Kuipers verlengt contract bij Go Ahead Eagles

Aanvoerder Kuipers verlengt contract bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Aanvoerder Bas Kuipers heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles met een jaar verlengd. De 28-jarige linksback vertelde de supporters in de Adelaarshorst na de zege op FC Volendam (3-0) dat hij heeft bijgetekend tot de zomer van 2025. Kuipers speelde sinds zijn komst in 2020 al bijna honderd wedstrijden voor Go Ahead Eagles, waarin hij acht doelpunten maakte.

In zijn eerste seizoen promoveerde de club uit Deventer als nummer 2 van de Keuken Kampioen Divisie naar het hoogste niveau. Go Ahead Eagles handhaafde zich daarna twee jaar op rij eenvoudig in de Eredivisie en heeft nu zelfs nog kans op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

De ploeg van trainer René Hake sluit de competitie volgende week af met een uitwedstrijd tegen sc Heerenveen, dat op dit moment met 3 punten meer de zo begeerde achtste plaats in handen heeft. Het doelsaldo van beide clubs is gelijk. Dat betekent dat Go Ahead bij een zege Heerenveen passeert op de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

13 minuten geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

14 minuten geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

5 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

6 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

6 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

6 uur geleden