Aanvoerder Kuipers verlengt contract bij Go Ahead Eagles
DEVENTER (ANP) - Aanvoerder Bas Kuipers heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles met een jaar verlengd. De 28-jarige linksback vertelde de supporters in de Adelaarshorst na de zege op FC Volendam (3-0) dat hij heeft bijgetekend tot de zomer van 2025. Kuipers speelde sinds zijn komst in 2020 al bijna honderd wedstrijden voor Go Ahead Eagles, waarin hij acht doelpunten maakte.
In zijn eerste seizoen promoveerde de club uit Deventer als nummer 2 van de Keuken Kampioen Divisie naar het hoogste niveau. Go Ahead Eagles handhaafde zich daarna twee jaar op rij eenvoudig in de Eredivisie en heeft nu zelfs nog kans op deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
De ploeg van trainer René Hake sluit de competitie volgende week af met een uitwedstrijd tegen sc Heerenveen, dat op dit moment met 3 punten meer de zo begeerde achtste plaats in handen heeft. Het doelsaldo van beide clubs is gelijk. Dat betekent dat Go Ahead bij een zege Heerenveen passeert op de ranglijst.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
19 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
20 uur geleden