Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Kramer met omhaal voor even de held bij ADO

Aanvoerder Kramer met omhaal voor even de held bij ADO

DEN HAAG (ANP) - Noem de naam van Michiel Kramer en bijna iedereen in de voetbalwereld heeft wel een mening over hem. Vaak gaat het dan om vervelende overtredingen, praten tegen de scheidsrechter of tegenstander en natuurlijk ook het moment dat hij drie jaar geleden als wisselspeler van Feyenoord tijdens de rust van een bekerwedstrijd een broodje kroket at. Zaterdag stond Kramer opnieuw in de schijnwerpers, maar positief deze keer. In blessuretijd van de thuiswedstrijd tegen PSV zorgde hij als aanvoerder van ADO Den Haag met een mooie omhaal voor de niet meer verwachte 2-2.

"Ik dacht dat hij zijn rug zou breken", grapte trainer Ruud Brood over de lange Kramer. De spits kreeg de bal met de rug naar het doel aangespeeld en een omhaal was het meest voor de hand liggende. De poging slaagde wonderwel.

ADO toonde zich daarmee bijzonder efficiënt. PSV was vrijwel het gehele duel de betere ploeg en noteerde 34 schotpogingen waarvan 15 op doel. Kort voor de 2-2 van Kramer kreeg PSV nog enkele goede kansen om het duel definitief te beslissen.

Spijt

"Zo soepel ging de omhaal nou ook weer niet, hoor. Ik heb er ook best wel spijt van", zei Kramer lachend. "Ik voel het best wel in mijn lichaam nu. Hij zat er in, dat is het belangrijkste. Of ik het doelpunt morgen aan mijn kinderen ga laten zien? Ik denk dat ze 'm al wel gezien hebben, hoor."

Het punt is voor ADO belangrijk in de strijd tegen degradatie, zeker na de zege van concurrent RKC Waalwijk vrijdag op FC Emmen (1-0). ADO staat nu zeventiende met 13 punten. Nummer 16 Willem II heeft ook 13 punten. Hekkensluiter FC Emmen staat op 6 punten. De onderste twee clubs degraderen aan het einde rechtstreeks.

Naast Kramer was ook de Oostenrijkse doelman Martin Fraisl met de nodige goede reddingen belangrijk voor ADO. "Het maakt niet zoveel uit wie de hoofdrol had", zegt de 32-jarige Kramer. "We doen het met z'n allen. We moeten met ADO Den Haag in de eredivisie blijven, daar gaat het om."

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

7 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

10 uur geleden