Aanvoerder Koopmeiners: het zal veel beter moeten
BOEDAPEST (ANP) - Teun Koopmeiners was alles behalve tevreden na de openingswedstrijd van Jong Oranje op het EK tegen Jong Roemenië: 1-1. "We kunnen veel beter, dat is een feit", aldus de aanvoerder. "De eerste helft kregen we nog wel wat goede kansen. De tweede helft creëerden we heel weinig, bijna niets."
Jong Duitsland versloeg Jong Hongarije met 3-0. Koopmeiners: "Qua punten zit je er nog middenin. Uiteindelijk blijft het doel voor de wedstrijd van zaterdag tegen Duitsland hetzelfde, we willen winnen. Natuurlijk staan we er nu wat moeizamer voor. Dat zal betekenen dat je wat extra gas moet geven de volgende wedstrijd."
Nederland wist weinig te creëren tegen de Roemenen. "Ze speelden met vijf verdedigers en stonden kort op elkaar. Daarnaast waren wij als team veel te slordig", zei Koopmeiners, die doelman Kjell Scherpen nog een paar keer goed zag redden. "We gaven hun die kansen, wat heel onnodig is. Dat moeten we de volgende wedstrijd beter doen."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
20 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
23 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
1 dag geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
1 dag geleden