Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Koopmeiners: het zal veel beter moeten

Aanvoerder Koopmeiners: het zal veel beter moeten

BOEDAPEST (ANP) - Teun Koopmeiners was alles behalve tevreden na de openingswedstrijd van Jong Oranje op het EK tegen Jong Roemenië: 1-1. "We kunnen veel beter, dat is een feit", aldus de aanvoerder. "De eerste helft kregen we nog wel wat goede kansen. De tweede helft creëerden we heel weinig, bijna niets."

Jong Duitsland versloeg Jong Hongarije met 3-0. Koopmeiners: "Qua punten zit je er nog middenin. Uiteindelijk blijft het doel voor de wedstrijd van zaterdag tegen Duitsland hetzelfde, we willen winnen. Natuurlijk staan we er nu wat moeizamer voor. Dat zal betekenen dat je wat extra gas moet geven de volgende wedstrijd."

Nederland wist weinig te creëren tegen de Roemenen. "Ze speelden met vijf verdedigers en stonden kort op elkaar. Daarnaast waren wij als team veel te slordig", zei Koopmeiners, die doelman Kjell Scherpen nog een paar keer goed zag redden. "We gaven hun die kansen, wat heel onnodig is. Dat moeten we de volgende wedstrijd beter doen."

Meer uit Voetbal

VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

1 uur geleden
Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

17 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

18 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

18 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

20 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

22 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

1 dag geleden