Aanvoerder Koke nog zeker jaar langer bij Atlético
MADRID (ANP) - Voetballer Koke speelt ook volgend seizoen voor Atlético Madrid. De 32-jarige aanvoerder van de Madrilenen heeft zijn aflopende contract met een jaar verlengd, meldt Atlético.
Jorge Resurrección, die de voetbalnaam Koke draagt, begon in 2000 bij de jeugdopleiding van de club en debuteerde in 2009 voor het eerste elftal. De middenvelder speelde inmiddels 626 wedstrijden en is daarmee de speler met de meeste wedstrijden ooit voor Atlético, de club waar ook Memphis Depay onder contract staat.
In het nieuwe contract van Koke is afgesproken dat beide partijen aan het einde van elk seizoen bekijken of er opnieuw met een jaar wordt verlengd, meldt de club.
Koke won met Atlético acht prijzen. Hij werd onder meer twee keer landskampioen, won één keer de Spaanse beker en twee keer de Europa League.
Meer uit Voetbal
HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
4 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
12 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
12 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
15 uur geleden