Aanvoerder Koke nog zeker jaar langer bij Atlético
MADRID (ANP) - Voetballer Koke speelt ook volgend seizoen voor Atlético Madrid. De 32-jarige aanvoerder van de Madrilenen heeft zijn aflopende contract met een jaar verlengd, meldt Atlético.
Jorge Resurrección, die de voetbalnaam Koke draagt, begon in 2000 bij de jeugdopleiding van de club en debuteerde in 2009 voor het eerste elftal. De middenvelder speelde inmiddels 626 wedstrijden en is daarmee de speler met de meeste wedstrijden ooit voor Atlético, de club waar ook Memphis Depay onder contract staat.
In het nieuwe contract van Koke is afgesproken dat beide partijen aan het einde van elk seizoen bekijken of er opnieuw met een jaar wordt verlengd, meldt de club.
Koke won met Atlético acht prijzen. Hij werd onder meer twee keer landskampioen, won één keer de Spaanse beker en twee keer de Europa League.
Meer uit Voetbal
ROSARIO (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft serieuze twijfels geuit over zijn toekomst als voetballer. De 39-jarige Argentijn reageerde woensdag voor het eerst op het overlijden van zijn vader vorige week op 68-jarige leeftijd. "Ik weet niet wat ik zonder jou moet doen. Ik weet niet hoe ik verder moet. Ik heb altijd alleen maar gevoetbald en nu heb ik behoorlijk wat twijfels of ik dat nog veel langer blijf doen", schreef Messi op Instagram.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Doelman Gerónimo Rulli keert terug bij Manchester City. De 34-jarige oud-Ajacied komt over van het Franse Olympique Marseille en tekent in Manchester een contract voor twee seizoenen, meldt de club uit de Premier League.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Roberto Martínez heeft nog geen rechtstreeks gesprek met de KNVB over de functie van bondscoach van het Nederlands elftal gevoerd. Dat meldt advocaat Jesse De Preter, die meer dan tien jaar de zaken van de Spaanse trainer behartigt.
9 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft op X uitgehaald naar zijn oude werkgever Corinthians. De Braziliaanse club waar de recordinternational van Oranje sinds 2024 speelde, maakte dinsdag bekend uit financiële overwegingen het aflopende contract van de Nederlander niet te verlengen. Volgens Depay schendt de club daarmee gemaakte afspraken.
9 uur geledenBREDA (ANP) - De KNVB heeft 24 supporters van NAC Breda een landelijk stadionverbod opgelegd na het wangedrag in het Eredivisieduel met sc Heerenveen van 10 mei. Zij zijn verantwoordelijk gehouden voor geweld, het gooien van voorwerpen, vloeistoffen en illegaal vuurwerk of andere vormen van wangedrag.
21 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Dušan Tadić start bij NEC in het thuisduel met Olympiakos in de derde voorronde van de Champions League. De 37-jarige Serviër speelde vorige week in het uitduel met de Griekse topclub (0-0) een kwartier mee, maar werkte afgelopen weekend tegen Telstar (1-2-nederlaag) wel een volledige wedstrijd af.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft vooralsnog "een beperkt aantal signalen" ontvangen van verenigingen en gemeenten over de aanhoudende droogte. Dat meldt de voetbalbond dinsdag aan het ANP. De bespeelbaarheid en kwaliteit van natuurgrasvelden en de mogelijkheden om deze voldoende te besproeien worden het meest als probleem genoemd, stelt de KNVB.
1 dag geleden