Aanvoerder Koke nog zeker jaar langer bij Atlético
MADRID (ANP) - Voetballer Koke speelt ook volgend seizoen voor Atlético Madrid. De 32-jarige aanvoerder van de Madrilenen heeft zijn aflopende contract met een jaar verlengd, meldt Atlético.
Jorge Resurrección, die de voetbalnaam Koke draagt, begon in 2000 bij de jeugdopleiding van de club en debuteerde in 2009 voor het eerste elftal. De middenvelder speelde inmiddels 626 wedstrijden en is daarmee de speler met de meeste wedstrijden ooit voor Atlético, de club waar ook Memphis Depay onder contract staat.
In het nieuwe contract van Koke is afgesproken dat beide partijen aan het einde van elk seizoen bekijken of er opnieuw met een jaar wordt verlengd, meldt de club.
Koke won met Atlético acht prijzen. Hij werd onder meer twee keer landskampioen, won één keer de Spaanse beker en twee keer de Europa League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden