Aanvoerder Henderson maakt seizoen af bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Jordan Henderson maakt het seizoen af bij Ajax. "Hij is onze aanvoerder en alles is opgelost. De deur is gesloten", zei trainer Francesco Farioli voor het thuisduel met Feyenoord bij ESPN.
Henderson stond afgelopen week in de belangstelling van AS Monaco. De middenvelder wilde bij Ajax vertrekken maar kreeg geen medewerking van de club uit Amsterdam. Hij gaf zijn aanvoerdersband donderdag vlak voor het duel met Galatasaray (2-1) aan doelman Remko Pasveer en juichte niet na de twee doelpunten van zijn ploeg.
Henderson is weer de aanvoerder van Ajax voor het duel met Feyenoord. "Hij hoeft ook geen sorry te zeggen", zei Farioli. "We zijn oké met elkaar. Hij was donderdag geen aanvoerder omdat hij emotioneel ergens anders was. De zaak is nu gesloten. Hij is blij dat hij bij ons blijft."
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
14 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
15 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden