Aanvoerder Henderson maakt seizoen af bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Jordan Henderson maakt het seizoen af bij Ajax. "Hij is onze aanvoerder en alles is opgelost. De deur is gesloten", zei trainer Francesco Farioli voor het thuisduel met Feyenoord bij ESPN.
Henderson stond afgelopen week in de belangstelling van AS Monaco. De middenvelder wilde bij Ajax vertrekken maar kreeg geen medewerking van de club uit Amsterdam. Hij gaf zijn aanvoerdersband donderdag vlak voor het duel met Galatasaray (2-1) aan doelman Remko Pasveer en juichte niet na de twee doelpunten van zijn ploeg.
Henderson is weer de aanvoerder van Ajax voor het duel met Feyenoord. "Hij hoeft ook geen sorry te zeggen", zei Farioli. "We zijn oké met elkaar. Hij was donderdag geen aanvoerder omdat hij emotioneel ergens anders was. De zaak is nu gesloten. Hij is blij dat hij bij ons blijft."
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
3 uur geleden