Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Doekhi verruilt Vitesse voor Union Berlin

Aanvoerder Doekhi verruilt Vitesse voor Union Berlin

ARNHEM (ANP) - Danilho Doekhi verruilt Vitesse voor de Duitse subtopper 1. FC Union Berlin. De 23-jarige verdediger, dit seizoen de aanvoerder van de Arnhemse club, heeft een meerjarig contract getekend bij de nummer 5 van de Bundesliga.

Doekhi kwam in de zomer van 2018 over van Ajax en was de afgelopen jaren een vaste waarde bij Vitesse. Hij speelde tot op heden 136 duels voor de Arnhemmers. Dat kunnen er 140 worden als Vitesse zich weet te plaatsen voor de finale van de play-offs om Europees voetbal.

"Ik ben er trots op dat ik zoveel wedstrijden voor Vitesse heb mogen spelen. Deze club heeft mij veel ruimte en kansen geboden, waardoor ik mezelf enorm heb kunnen ontwikkelen. Als voetballer, maar ook als mens. Vitesse zal ook altijd een plek in mijn hart behouden", zei Doekhi, die zijn periode in Arnhem goed wil afronden. "Nu staan ons nog de play-offs te wachten. Daar ligt mijn focus dan ook volledig. Ik wil mijn prachtige periode hier afsluiten met het opnieuw behalen van Europees voetbal."

Vitesse haalde dit jaar de achtste finales van de Conference League. De ploeg van trainer Thomas Letsch werd zesde in de Eredivisie en speelt in de play-offs tegen FC Utrecht. Bij winst wacht de finale tegen AZ of sc Heerenveen.

Union Berlin komt komend seizoen uit in de Europa League.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

5 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

6 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

9 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

10 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

12 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

12 uur geleden