Aanvoerder Doekhi had zich een ander afscheid bij Vitesse gewenst
ALKMAAR (ANP) - Danilho Doekhi had zich een ander afscheid bij Vitesse gewenst. De aanvoerder slaagde er niet in om met zijn ploeg een Europees ticket veilig te stellen. AZ was in de return van de finale van de play-offs veel te sterk (6-1), nadat Vitesse donderdag in Arnhem het eerste duel nog met 2-1 had gewonnen.
"We zijn overklast", zei Doekhi voor de camera van ESPN. "Bij rust staan we al met 3-0 achter. Zo moet je niet aan een wedstrijd beginnen. Ik heb vier heel mooie jaren bij Vitesse gehad. Ik bewaar mooie herinneringen aan deze club. Dit seizoen hebben we het vooral in Europa goed gedaan."
Vitesse overwinterde in de Conference League, maar werd daarna in de achtste finales uitgeschakeld door de latere winnaar AS Roma. De 23-jarige Doekhi staat voor een nieuw avontuur. Hij vervolgt zijn loopbaan bij de Duitse club 1. FC Union Berlin, de nummer 5 van het afgelopen seizoen van de Bundesliga. "Maar ik had graag met een Europees ticket afscheid genomen", zei de centrale verdediger.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
8 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
2 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
16 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
22 uur geleden