Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Doekhi had zich een ander afscheid bij Vitesse gewenst

Aanvoerder Doekhi had zich een ander afscheid bij Vitesse gewenst

ALKMAAR (ANP) - Danilho Doekhi had zich een ander afscheid bij Vitesse gewenst. De aanvoerder slaagde er niet in om met zijn ploeg een Europees ticket veilig te stellen. AZ was in de return van de finale van de play-offs veel te sterk (6-1), nadat Vitesse donderdag in Arnhem het eerste duel nog met 2-1 had gewonnen.

"We zijn overklast", zei Doekhi voor de camera van ESPN. "Bij rust staan we al met 3-0 achter. Zo moet je niet aan een wedstrijd beginnen. Ik heb vier heel mooie jaren bij Vitesse gehad. Ik bewaar mooie herinneringen aan deze club. Dit seizoen hebben we het vooral in Europa goed gedaan."

Vitesse overwinterde in de Conference League, maar werd daarna in de achtste finales uitgeschakeld door de latere winnaar AS Roma. De 23-jarige Doekhi staat voor een nieuw avontuur. Hij vervolgt zijn loopbaan bij de Duitse club 1. FC Union Berlin, de nummer 5 van het afgelopen seizoen van de Bundesliga. "Maar ik had graag met een Europees ticket afscheid genomen", zei de centrale verdediger.

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

38 minuten geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

2 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

2 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

3 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

5 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

10 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

23 uur geleden