Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Depay wint met Lyon van titelhouder Paris SG

Aanvoerder Depay wint met Lyon van titelhouder Paris SG

PARIJS (ANP) - In de Franse competitie heeft Olympique Lyon bij koploper Paris Saint-Germain een fraaie zege geboekt: 0-1. Namens de bezoekers kwam Tino Kadewere in de 35e minuut tot scoren. Door een rode kaart diep in de extra tijd voor Thiago Mendes beëindigde Lyon het duel met tien man.

International Memphis Depay was gewoon van de partij bij Lyon. Door een lichte spierblessure was de aanvoerder van de Franse ploeg in de aanloop naar de topper nog een twijfelgeval. Hij ging in de 78e minuut naar de kant.

Verdediger Mitchel Bakker speelde bij PSG de gehele wedstrijd. Smaakmaker Kylian Mbappé viel in de 65e minuut in. Ook de Franse international kon in de slotfase de vierde competitienederlaag niet voorkomen. Neymar en Moise Kean faalden eveneens in de afwerking.

Op de ranglijst zakte PSG van de eerste naar de derde plaats. Lyon staat tweede, met evenveel punten als Lille. De nieuwe koploper heeft een beter doelsaldo. Lille versloeg eerder op zondag op eigen veld Bordeaux met 2-1. Verdediger Sven Botman kwam het hele duel bij de thuisclub in actie.

Meer uit Voetbal

FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

3 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

8 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

19 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

21 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

22 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

23 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

1 dag geleden