Aanvoerder Depay wint met Lyon van titelhouder Paris SG
PARIJS (ANP) - In de Franse competitie heeft Olympique Lyon bij koploper Paris Saint-Germain een fraaie zege geboekt: 0-1. Namens de bezoekers kwam Tino Kadewere in de 35e minuut tot scoren. Door een rode kaart diep in de extra tijd voor Thiago Mendes beëindigde Lyon het duel met tien man.
International Memphis Depay was gewoon van de partij bij Lyon. Door een lichte spierblessure was de aanvoerder van de Franse ploeg in de aanloop naar de topper nog een twijfelgeval. Hij ging in de 78e minuut naar de kant.
Verdediger Mitchel Bakker speelde bij PSG de gehele wedstrijd. Smaakmaker Kylian Mbappé viel in de 65e minuut in. Ook de Franse international kon in de slotfase de vierde competitienederlaag niet voorkomen. Neymar en Moise Kean faalden eveneens in de afwerking.
Op de ranglijst zakte PSG van de eerste naar de derde plaats. Lyon staat tweede, met evenveel punten als Lille. De nieuwe koploper heeft een beter doelsaldo. Lille versloeg eerder op zondag op eigen veld Bordeaux met 2-1. Verdediger Sven Botman kwam het hele duel bij de thuisclub in actie.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.
6 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
6 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
12 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
16 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
1 dag geleden