Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder De Jong van PSV wint Cruijff Schaal voor zesde keer

Aanvoerder De Jong van PSV wint Cruijff Schaal voor zesde keer

ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Luuk de Jong heeft namens PSV de Johan Cruijff Schaal in ontvangst genomen. Hij deed dat na de zege van de bekerwinnaar op landskampioen Feyenoord in een volle Kuip (1-0). Noa Lang maakte in de 79e minuut het enige doelpunt. De Jong kreeg de zilveren schaal uit handen van bondscoach Ronald Koeman.

PSV heeft de Johan Cruijff Schaal en Supercup, zoals de prijs voor 1996 heette, nu veertien keer gewonnen. Ajax bracht de traditionele openingswedstrijd van het nieuwe seizoen negen keer tot een gewenst einde. Feyenoord heeft de eerste prijs van het voetbaljaar vier keer in ontvangst mogen nemen.

De Jong won de Johan Cruijff Schaal voor de zesde keer en kwam op gelijke hoogte met recordhouder Ronald Waterreus. De aanvoerder van PSV kwam voor de zevende keer in actie in een wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal. Daarmee is hij wel alleen recordhouder. Waterreus, Ulrich van Gobbel en Daley Blind kwamen tot zes deelnames.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

56 minuten geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

1 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

2 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

4 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

13 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

13 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

14 uur geleden