Aanvoerder Darida terug bij Tsjechië voor kwartfinales EK
PRAAG (ANP) - De Tsjechische voetbalploeg kan zaterdag in de kwartfinales van het EK tegen Denemarken weer beschikken over aanvoerder Vladimir Darida. De middenvelder van Hertha BSC stond woensdag weer op het trainingsveld. Zonder Darida won Tsjechië zondag in Boedapest met 2-0 van het Nederlands elftal.
De captain raakte enkele dagen voor het duel met Oranje op de training geblesseerd. Bondscoach Jaroslav Silhavy kan in Bakoe tegen Denemarken (aftrap 18.00 uur) ook weer beschikken over linksback Jan Boril, die tegen Oranje ontbrak vanwege een schorsing.
De inzet van het duel in de hoofdstad van Azerbeidzjan is een plek in de halve finales van het EK. "De sfeer is heel positief, de grootste wedstrijd uit ons leven komt er aan", zei aanvaller Michael Krmencik. "Iedereen kijkt daar enorm naar uit."
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
14 uur geleden